Język

PL
EN

Mój koszyk

0

Łączna wartość

0.00zł

Karakal S-Pro Elite 2.0
Karakal S-Pro Elite 2.0
Karakal S-Pro Elite 2.0
Karakal S-Pro Elite 2.0
Karakal S-Pro Elite 2.0
Karakal S-Pro Elite 2.0
Karakal S-Pro Elite 2.0
Karakal S-Pro Elite 2.0
Karakal S-Pro Elite 2.0
Karakal S-Pro Elite 2.0

Karakal S-Pro Elite 2.0

rakieta do squasha | KS22002

700.00zł SCD ? 700.00zł

Wybierz drugi gratis:

- +

Specyfikacja produktu

 • Waga ramy [g]: 125
 • Waga real [g]: 151
 • Pokrowiec: tak
 • Wyważenie: środek
 • Główka [cm2]: 455
Pełna specyfikacja
koszt:wysyłka:
Proshop Kraków:
0.00zł
do 3 dni roboczych
inPost paczkomaty
0.00zł
do 1 dnia roboczego
Kurier
0.00zł
24h
Odbiór osobisty
0.00zł

koszt:wysyłka:
Proshop Kraków:
0.00zł
do 3 dni roboczych
inPost paczkomaty
0.00zł
do 1 dnia roboczego
Kurier
0.00zł
24h
Odbiór osobisty
0.00zł

Opis produktu

Jeden z bestsellerów marki Karakal - rakieta S Pro Elite, stworzona jako rakieta klasy premium, wyróżniająca się na korcie w rękach zawodowych graczy PSA World Tour, zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i na arenie międzynarodowej. Teraz w najnowszej odsłonie, wersji 2.0 wyróżniającej się ulepszoną konstrukcją Nexgen Fast Fibre.

Zaprojektowane w oparciu o ramy z serii Karakal S, S Pro Elite są produkowane w kształcie klasycznej łezki poszerzonej w górnej części, tak aby poprawić moc i zwiększyć sweet spot.

Konstrukcja tej ramy różni się jednak pod względem parametrów, ponieważ jest stworzona zgodnie ze specyfikacjami zawodników, celem uzyskania bardziej równomiernie wyważonej, wszechstronnej ramy. Zastosowana technologia Nexgen Fast Fibre oznacza, że rakieta powraca do kształtu o 15% szybciej niż konwencjonalne rakiety, co pozwala uzyskać wysoki poziom mocy bez potrzeby przenoszenia balansu na główkę, znacznie poprawiając grywalność. Taskie rozwiazanie docenią profesjonaliści a także gracze na niższych poziomach zaawansowania.

Mając na uwadze środowisko, wszystkie nowe grafitowe rakiety do squasha marki Karakal są teraz dostarczane z pokrowcem Full Bag Eco, wykonanym z miękkiego ekologicznego materiału, który w 100% podlega recyklingowi.

 • Fabrycznie założony naciąg Hot Zone 120 Braided Black
 • Rekomendowana siła naciągu: 11.5 - 13.5 kg
 • Waga ramy: 125 gramów
 • Konstrukcja Nexgen Fast Fibre Graphite
 • Balans: 345 mm
 • Powierzchnia główki: 455 cm2
 • Układ strun: 14/19
 • Pełny pokrowiec Eco Cover
 • Wyposażona w owijkę nr 1 na świecie PU Super Grip

Cechy szczególne

Specyfikacja techniczna Karakal S-Pro Elite 2.0

Waga ramy [g]: 125
Waga real [g]: 151
Pokrowiec: tak
Wyważenie: środek
Główka [cm2]: 455
Materiał: grafit

Opinie (2)2
0
0
0
0
Opinie nie są weryfikowane ?

Rewelacyjny

5 / 5

Najtrafniejsze opinie

2022-08-06 od d4shoot3r | Opinia zaczerpnięta z Karakal S-Pro Elite

Mam ją od miesiąca i to nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale bardzo szybko stała się moją ulubioną rakietą. Miałem już Head, Prince, Tecnifibre i każda wymagała jakichś przeróbek (naciąg, owijka), a tu dostałem wszystko w pakiecie, może nie do końca przekonuje mnie PU Super Grip (to się wymieni z czasem). Pierwsza gra to było nieporozumienie, rakieta wydawała się za lekka (pomimo, że grałem już 120 g) i bez mocy, nawet rączka byłe jakby zbyt cienka. Za to z każdym kolejnym uderzeniem rakieta pokazywała swój potencjał, należało się tylko do niej przyzwyczaić i nagle okazało się, że trafiasz gdzie chcesz. Obecnie nie wyobrażam sobie grać czymś innym, natomiast trzeba sobie jasno wytłumaczyć, że mocne uderzenia wymagają naprawdę dużej siły własnej i nie ma tu porównania np do Head Speed 135 czy Wilson Hyper Hammer, które przy tej samej sile uderzenia powodują, że piłka leci szybciej niż dźwięk :)

2022-04-12 od Knight_Templar | Opinia zaczerpnięta z Karakal S-Pro Elite

I had suffered a few elbow and wrist problems with my older 140g or so rackets, so I decided to try something new and eventually bought this S-Pro Elite 125g as an alternative. Feels so much lighter, manoeuvrable yet still has the power comparable of thag heavier racket I had used. Definitely recommended. Also, I finally tried a shock dampner on my strings and it also helped my cause a lot as my arm is now actually injury-free.

Negocjuj cenę

Negocjuj cenę

Inne od Karakal

Inni kupili również