Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

title border

Torby na rakiety squash - sklep

Torby na rakiety squash - termobagi - dzięki specjalnemu kształtowi umożliwiają łatwe przechowywanie rakiet squash oraz akcesoriów. Termobagi występują w kilku wersjach, a ich wielkość jest definiowane przez ilość rakiet squash które mogą w sobie pomieścić. Najbardziej komfortowe w użytkowaniu są torby 6 lub 9 rakietowe. W takich torbach jedną komorę wykorzystuje się do przechowywania rakiet, piłek do squasha a druga komora może być wykorzystana do przenoszenia ubrań na kort, napojów, ręcznika, butów – w ten sposób wszystkie potrzebny rzeczy są spakowane do jednej torby. Ważną cechę są dodatkowe kieszonki do przechowywania drobiazgów, akcesoriów, kluczy lub telefonu. Dodatkowo torba może posiadać szelki lub pasek do łatwego przenoszenia.

---

Plecaki i torby sportowe

W naszej ofercie można znaleźć ciekawy wybór plecaków i toreb sportowych. Część z nich jest przeznaczona do sportów rakietowych. Te modele mają specjalnie przygotowane kieszenie na rakiety. Ciekawym rozwiązaniem są również przegrody na buty i mokre stroje, wykonane z nieprzepuszczalnych materiałów. Są one dodatkowo wentylowane.

Plecaki są wykonane z lekkich, sztucznych materiałów. Często posiadają rozwiązania najbardziej przydatne kiedy udajemy się na kort. W sklepie znaleźć można również plecaki i torby przeznaczone na trening, takie, których możemy użyć wybierając się na siłownię czy po prostu w jakąś podróż.

Przy wyborze plecaka czy torby należy kierować się własnymi potrzebami. Część toreb posiada szelki to noszenia ich na plecach, co jest dużym ułatwieniem, szczególnie jeśli zamierzamy zabierać ze sobą więcej sprzętu lub nosimy coś ciężkiego. Dużym atutem jest większa liczba kieszeni na akcesoria, na co warto zwrócić uwagę.

Ceny wahają się od ok. 100 złotych, a im droższe torby tym ciekawsze rozwiązania oferują. Zwróćmy uwagę na amortyzowane paski do noszenia, pojemność torby ? nie ma potrzeby kupować na wyrost. Tu kierujemy się naszymi faktycznymi potrzebami, szczególnie, że największe torby mogły pomieścić rzeczy potrzebne na kilkudniowy wypad za za miasto.

Nie bez znaczenia jest kolorystyka. Część modeli to elementy serii przygotowanych przez producentów. Jeśli mamy już rakietę z ulubionej kolekcji i zależy nam na spójności to jest spora szansa, że znajdziemy coś co będzie do niej pasowało. Największe marki tworzą całe pakiety nawiązujące do serii ? rakiety, torby, stroje, buty, akcesoria.