Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

Dunlop Competition (1 kropka) - 3szt

piłka do squasha | Competition 3szt
Dunlop Competition (1 kropka) - 3sztDunlop Competition (1 kropka) - 3sztDunlop Competition (1 kropka) - 3sztDunlop Competition (1 kropka) - 3szt

37.00zł

SCD ? Sugerowana Cena Detaliczna

48.00zł

Chwilowy brak towaru.

Zapytaj o dostępność

Specyfikacja:

  • Szybkość: średnia
  • Gracz: zaawansowany

Opis

Piłka squash - Dunlop Competition - 3szt.

Piłka o standardowej wielkości, przeznaczona dla graczy klubowych. Jest ona - w porównaniu z piłką Pro - łatwiejsza w grze i odbija się o 10% wyżej.

Kolekcja piłek na rok 2010 zawiera piłki wykonane w technologii N-1SR3. Technologia ta opracowana została przy współpracy z najlepszymi światowymi zawodnikami, m.in. z Amr Shabana, obecnym nr 1 na świecie. Elastyczny polimer hydrokarbonowy impregnowany dwunastoma różnymi związkami o unikalnej konstrukcji, trwałości i właściwościach.

Wielkość standard
W porównaniu do Pro - większa o: - %
W porównaniu do Pro - odbija się wyżej o: 10 %

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Negocjuj cenę

Napisz opinię


Opinie

Patryk R., 2018-08-22

Dunlop Competition (1 kropka) - 3szt

Co trzy głowy to nie jedna ;) Piłka jak najbardziej do codziennego klepania. Chyba cenowo najlepiej tutaj wypada, a grać można i ze znajomymi, którzy zaczynają, i na treningach - przynajmniej u mnie trener polecał własnie te piłki Dunlop jako najbardziej uniwersalne i przydatne. Od lat piłki dunlop są klasą samą dla siebie, a i mi się nimi gra przyjemnie. Pro to jeszcze są dla mnie za ciężkie.

pawciolbn, 2013-02-08

Dunlop Competition (1 kropka) - 3szt

Po zmianie z Karakala na Dunlop Competition gra nabiera zupełnie innego wymiaru. Piłka niesamowicie odbiera energię od rakiety, nie wytraca jej na ścianie i trzeba nieźle się napracować przy odbiorze przemyślanych zagrań. Mimo iż daje większe szanse przeciwnikowi przy drop shotach, a odbiór spod pleksy jest nieco łatwiejszy, to urozmaica grę znacznie w porównaniu z konkurencyjnymi. Polecam początkującym, którzy szukają nowych możliwości.

Waha, 2013-01-27

Dunlop Competition (1 kropka) - 3szt

Super piłka ! Jestem początkującym graczem i zaczylałem od niebieskiej" następnie grałem Dunlop Progresor i uważam, że jeszcze lepiej jest grać właśnie Dunlop Competition. Jak narazie 2kropki są dla mnie za trudne.

suarez, 2012-10-27

Dunlop Competition (1 kropka) - 3szt

Zastanwiałęm się nad wyborem piłek jako gracz początkujący, ale obecie dość często bywający na korcie. Wybrałem model Dunlop Competition i muszę przyznac że gra się tą piłką bardzo dobrze.

Inni kupili również: