Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

Ashaway Ultranick 18 1.15mm - rolka

| ULTRANICK 18 ROLKA

-13%promocja

Ashaway Ultranick 18 1.15mm - rolka

999.00zł ? Najniższa cena z 30 dni: 999.00zł

SCD ? Sugerowana Cena Detaliczna

1149.00zł

Wysyłka kurierem: 24h

?
Dostawa
koszt:wysyłka:
Proshop Kraków:
0.00zł
do 3 dni roboczych
inPost paczkomaty
0.00zł
do 1 dnia roboczego
Kurier
0.00zł
24h
Odbiór osobisty:
0.00zł

Darmowa dostawa od 349.00zł
szczegóły...

Koszt dostawy kurierem: od 0.00zł

?
Dostawa
koszt:wysyłka:
Proshop Kraków:
0.00zł
do 3 dni roboczych
inPost paczkomaty
0.00zł
do 1 dnia roboczego
Kurier
0.00zł
24h
Odbiór osobisty:
0.00zł

Darmowa dostawa od 349.00zł
szczegóły...

Ilość:

Dostępność w sklepie
stacjonarnym

Sklep firmowy Warszawa
dostępny

Proshop Kraków
niedostępny

Specyfikacja:

  • Grubość [mm]: 1.15
  • Kolor: niebieski
  • Długość naciągu: 110
  • Format: rolka

Zobacz również

35.00zł   43.00zł

139.00zł   265.00zł

Opis

Nowość z firmy Ashaway – UltraNick 1.15mm – oferuje doskonałe parametry, lekką wagę , moc i wytrzymałość, podobnie jak naciąg PowerNick, ponadto dodatkowo charakteryzując się „miękkim” czuciem piłki.

Według Steve Crandall , właściciela firmy Ashaway, osiągnięto tak dobre rezultaty poprzez udoskonalanie włókna Zyex. W rezultacie otrzymano naciąg o niespotykanych dotąd właściwościach. UltraNick charakteryzuje się świetnym trzymaniem siły naciągu, mocą i kontrolą piłki.

Oficjalna struna PSA (Professional Squash Association)

 

Naciąg posiada trójwarstwową konstrukcję, dzięki czemu stworzono cieńszą strunę o wyjątkowej charakterystyce, pozwalającą dobrym graczom na wykonywanie lepszych uderzeń. Rdzeń naciągu wykonany został z ulepszonych wielowarstwowych włókien Zyex aby zwapnieć najlepsza grywalność. Zewnętrzny chropowaty płaszcz ochronny (wykonany spiralnie, konstrukcja warkocza) daje lepszą rotację i kontrolę piłki w momencie gdy gracz usiłuje wykonać uderzenie z rotacją lub podcięciem (slice).

 

Naciąg jest wykonany z materiału ZYEX, specjalny surowiec znacznie mocniejszy i trwalszy od nylonu. Dzięki unikalnym właściwościom materiału ZYEX, rakiety naciągnięte struną PowerNick nie tracą siły naciągu tak szybko jak przy innych naciągach. Zwykłe struny, zaraz po ich założeniu tracą nawet do 25% z siły z którą zostały naciągnięte. W związku z tym rakiety z naciągiem UltraNick musza być naciągnięte z siłą mniejszą o 10-15% ( 1 – 1.5 kg) w porównaniu z poprzednio używanym naciągiem.

 

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Negocjuj cenę

Napisz opinię


Opinie

, 2021-05-30 | Opinia zaczerpnięta z Ashaway UltraNick 18 1.15mm - cięty

Ashaway UltraNick 18 1.15mm - cięty

one of my favourite strings. an excellent blend of control and power. not as durable as powernick or xl micro, but still it lasts long and does not lose tension over time. I reccommend stringing at 10-11kgs, with crosses slightly looser than mains

, 2021-01-30 | Opinia zaczerpnięta z Ashaway UltraNick 18 1.15mm - cięty

Ashaway UltraNick 18 1.15mm - cięty

Świetny naciąg. Bardzo dobrze czuć piłeczkę co od razu poprawia komfort i pewność siebie na korcie.

, 2019-02-16 | Opinia zaczerpnięta z Ashaway UltraNick 18 1.15mm - box

Ashaway UltraNick 18 1.15mm - box

uuuuu ten naciąg robi z rakiety, młot :). Po zmianie z firmowego Dunlopa na Ashaway UltraNick 18 1.15mm rakieta dostała takiego kopa, że musiałem znacznie zmniejszyć siłę uderzenia piłki.

, 2017-11-06 | Opinia zaczerpnięta z Ashaway UltraNick 18 1.15mm - box

Ashaway UltraNick 18 1.15mm - box

Naciąg bardzo fajny dobra dynamika i trwałość polecam warto nabyć.

, 2017-03-03 | Opinia zaczerpnięta z Ashaway UltraNick 18 1.15mm - box

Ashaway UltraNick 18 1.15mm - box

Naciąg świetny ! Bardzo poprawiły mi się uderzenia. Duża precyzja, przy nie wielkiej stracie mocy.

, 2012-06-18 | Opinia zaczerpnięta z Ashaway UltraNick 18 1.15mm - box

Ashaway UltraNick 18 1.15mm - box

bardzo dobry naciąg, do tego stosunkowo wytrzymały-wytrzymał 2 miesiące bardzo intensywnej gry, Ashaway SuperNick XL wytrzymał w takich samych warunkach miesiąc

, 2011-05-24 | Opinia zaczerpnięta z Ashaway UltraNick 18 1.15mm - box

Ashaway UltraNick 18 1.15mm - box

Bardzo fajny naciąg, używam go od pewnego czasu. Wcześniej grałem PowerNick 18 (czerwony) - UltraNick w porównaniu do niego jest nieco miększy i daje troszkę lepsze czucie. Ale z drugiej strony PowerNick był najtrwalszym naciągiem jakim grałem i dawał świetną kontrolę. Ten naciągam z siłą około 10-10.5 kg, PowerNick około 9.5-10kg. Naciągi są rewelacyjne, zmiana z fabrycznej struny zmienia rakietę dnie do poznania - Ashaway rulezz.

Inne od Ashaway

Inni kupili również: