Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

Harrow Barrage Pro White / Red - Box

| HAR BARRAGE PRO BIA
Harrow Barrage Pro White / Red - Box

39.00zł

SCD ? Sugerowana Cena Detaliczna

45.00zł

Harrow Barrage Pro Yellow / Red - Box

Chwilowy brak towaru.

Zapytaj o dostępność

Specyfikacja:

  • Grubość [mm]: 1.15
  • Kolor: biały, czerwony
  • Długość naciągu: 10 m
  • Format: set fabryczny

Zobacz również

39.00zł   50.00zł

39.00zł   42.00zł

Opis

Syntetyczny naciąg z plecionej wielowłóknowej konstrukcji dla zwiększenia grywalności i wydajności.Naciąg daje poczucie większej kontroli i mocy.
Grubość 18 gauge (1,15mm) długośc 10m, dostępne kolory: żółto-czerowny, biało-czerowny.

 

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Negocjuj cenę

Napisz opinię


Opinie

, 2015-12-16

Harrow Barrage Pro White / Red - Box

Zgadzam się z poprzednikiem. Fantastyczny naciąg, warto zwrócić na niego uwagę. Czekam z niecierpliwością, aż będzie dostępny w rolkach.

, 2015-12-15

Harrow Barrage Pro White / Red - Box

Jakiś czas temu kupiłem rakietę Harrow Spark, w której naciąg Barrage Pro został fabrycznie naciągnięty. Na początku byłem trochę rozczarowany bo byłem przyzwyczajony do Ashawaya, w każdej rakiecie Harrow, ale po pierwszym odbiciu piłeczki moje rozczarowanie przerodziło się w pozytywne zaskoczenie. Od 2 miesięcy kupuje tylko ten naciąg, który parametrami jest bardzo zbliżony do Micro XL, a oferowany jest w znacznie lepszej cenie. Moim zdaniem w kryterium cena do jakości jest to zdecydowanie najlepszy produkt!