Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

Karakal S-Pro Elite

rakieta do squasha | KS20001
Karakal S-Pro EliteKarakal S-Pro EliteKarakal S-Pro EliteKarakal S-Pro EliteKarakal S-Pro Elite

700.00zł

Chwilowy brak towaru.

Zapytaj o dostępność

Specyfikacja:

  • Waga ramy [g]: 125
  • Waga real [g]: 148
  • Pokrowiec: pełny
  • Balans [cm]: 34, 5
  • Wyważenie: środek
  • Główka [cm2]: 455

Zobacz również

Opis

Rakieta do squasha Karakal S Pro Elite w nowej odsłonie. Model wzorowany na serii Pro Tour.

Wyprostowany profil ramy tej rakiety przekłada się na moc, oraz zwiększony sweet-spot. Idealnie zrównoważona, pozwala uzyskać więcej mocy, oraz kontroli nad uderzeniami. Wykonana z technologią Fast Fibre. 

W zestawie nadający się do recyklingu ekologiczny pełny worek / pokrowiec na rakietę Karakal Eco Bag.

  • Waga: 125 gramów
  • Balans: Even (wyważona)
  • Wyważenie: 345 mm
  • Układ strun: 14x19
  • Rek. siła naciągu: 11,5 - 13,5 kg / 26 - 30 lbs
  • Naciąg: Karakal Hot Zone 120
  • Owijka: The World's No.1 PU Super Grip
  • Materiał/konstrukcja: Grafit
  • Pokrowiec: Full Size Karakal Recyclable Eco Bag

Fast Fibre

Fast Fibre

Materiał nowej generacji, posiadający wszystkie zalety grafenu, dodatkowo jest od niego lżejszy.

PU Super Grip

PU Super Grip

Sprawdzona i ulepszona formuła PU powierzchni owijek sprawia że są to obecnie najlepsze i najbardziej rozpoznawalne owijki na świecie. Dzięki wykorzystaniu nano-technologii w budowie poliuretanu, owijki PU zyskały jeszcze większą trwałość, siłę oraz komfo

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Negocjuj cenę

Napisz opinię


Opinie

, 2022-08-06

Karakal S-Pro Elite

Mam ją od miesiąca i to nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale bardzo szybko stała się moją ulubioną rakietą. Miałem już Head, Prince, Tecnifibre i każda wymagała jakichś przeróbek (naciąg, owijka), a tu dostałem wszystko w pakiecie, może nie do końca przekonuje mnie PU Super Grip (to się wymieni z czasem). Pierwsza gra to było nieporozumienie, rakieta wydawała się za lekka (pomimo, że grałem już 120 g) i bez mocy, nawet rączka byłe jakby zbyt cienka. Za to z każdym kolejnym uderzeniem rakieta pokazywała swój potencjał, należało się tylko do niej przyzwyczaić i nagle okazało się, że trafiasz gdzie chcesz. Obecnie nie wyobrażam sobie grać czymś innym, natomiast trzeba sobie jasno wytłumaczyć, że mocne uderzenia wymagają naprawdę dużej siły własnej i nie ma tu porównania np do Head Speed 135 czy Wilson Hyper Hammer, które przy tej samej sile uderzenia powodują, że piłka leci szybciej niż dźwięk :)

, 2022-04-12

Karakal S-Pro Elite

I had suffered a few elbow and wrist problems with my older 140g or so rackets, so I decided to try something new and eventually bought this S-Pro Elite 125g as an alternative. Feels so much lighter, manoeuvrable yet still has the power comparable of thag heavier racket I had used. Definitely recommended. Also, I finally tried a shock dampner on my strings and it also helped my cause a lot as my arm is now actually injury-free.

Inne od Karakal