Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

Eye X.Lite 125 Power

rakieta do squasha | EYE X 125 POW W16

349.00zł

SCD ? Sugerowana Cena Detaliczna

389.00zł

Chwilowy brak towaru.

Zapytaj o dostępność

Specyfikacja:

  • Waga ramy [g]: 125
  • Waga real [g]: 155
  • Pokrowiec: brak
  • Balans real [cm]: 36.7
  • Główka: 460

Opis

Rakieta z serii "Tour Power" stworzna w celu uzyskania maksymalnej mocy.

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Negocjuj cenę

Napisz opinię


Opinie

Mari0n, 2018-06-02

Eye X.Lite 125 Power

Do tej pory grałem pozyczanym hammerem 145 mocno poobijanym i pooklejanym. Przesiadka na ta rakietę dala mi ... Ulgę. Tak, jest lżejsza może bez szaleństwa ale poza waga dużo szybsza. Jeszcze troche grania stara i bym na temblaku rękę nosił. Z kontrola piłki zawsze u mnie było średnio wiec większy power i sweet to duży plus za nieduże pieniadze, a power wydaje sie co najmniej porownywalny.

piecyk76, 2018-02-01

Eye X.Lite 125 Power

Witam. Opinia nie jest do końca moja, ale moich dobrych kolegów. Miesiąc temu jeden z nich zakupił tę właśnie rakietę, żeby spróbować nowych możliwości. Rakieta ta dosłownie "siedziała" mu w ręku jak żadna wcześniej. Rywalizacja w grupie graczy podniosła się na wyższy poziom, co nie omieszkał zauważyć drugi z moich kolegów. Nie chcąc być z tyłu i chcąc dorównać pierwszemu koledze, postanowił zakupić identyczną rakietę, żeby o końcowym wyniku ich rywalizacji nie decydowała duża różnica w sprzęcie (umiejętności mają podobne). Na tą chwilę obaj są bardzo zadowoleni ze swoich wyborów. A tak po za tym to ta rakieta dobrze im leży, słucha się i ogólnie ma moc. Nadmienię, że koledzy grają na poziomie amatorskim, a dla takich osób jest to bardzo duży plus w ich dalszej drodze sportowej. Pozdrawiam.

dd, 2017-08-05

Eye X.Lite 125 Power

Fajna moc, dobra owijka od producenta no i ten zielony kolor. Polecam