Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

Eye X.Lite 120 Control A.Shabana

rakieta do squasha | EYE X 120 CON W16

-10%Wyprzedaż

422.00zł

SCD ? Sugerowana Cena Detaliczna

469.00zł

Chwilowy brak towaru.

Zapytaj o dostępność

Specyfikacja:

  • Waga ramy [g]: 120
  • Waga real [g]: 158
  • Pokrowiec: brak
  • Główka [cm2]: 490

Zobacz również

Opis

 

Xlite 120 Control A. Shabana

 Prowadź swoją grę jak Maestro

 

 

Duża główka rakiety posiada większy sweet – spot dający doskonałą kontrolę i czucie piłki.

Rakieta ma balans na główkę, co generuje większą siłe uderzenia.

Rakieta dla graczy preferujących grę pełnym swingiem, jednocześnie pozwalająca

zachować bardzo dobre czucie piłki.

 

Gracz:

Amr Shabana ‘Maestro’

Kraj: Egipt

Najwyższy ranking PSA: 1

Wygrane turnieje: 33

Największe osiągnięcia: Czterokrotny mistrz świata

 

 

Rakieta z serii "Signature Control" używana przez profesjonalnych graczy PSA.Kolekcja rakiet Eye Signature została stworzona w kooperacji z zawodowymi graczami.
Dzięki ich doradztwu oraz praktycznym testom powstała linia rakiet, która spełni wymagania dla każdego stylu
gry.

 


Eye oferuje roczną gwarancję na wszystkie swoje rakiety.

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Negocjuj cenę

Napisz opinię


Opinie

, 2018-05-12

Eye X.Lite 120 Control A.Shabana

To jest moja druga rakieta, gram nią około 6 miesięcy i polecam wszystkim. Pozwala na dobre wyczucie uderzenia a jednocześnie wybacza błędy mniej doświadczonym graczom.

, 2017-11-26

Eye X.Lite 120 Control A.Shabana

Na początku sceptyczne podejście do braku gromety. Pierwsze wrażenie to bardzo neutralny balans i spory sweet spot ułatwiają generowanie precyzyjnych uderzeń o zmiennej mocy.Istotny detal w postaci wąskiej ramy u szczytu pozwala na precyzyjne "wyciąganie" ciasnych piłek. W ciągu tygodnia spędzam na korcie około 30 godzin i jest to moja ulubiona rakieta. Jeśli chodzi o wytrzymałość to zakatowałem ją dopiero solidnym pierdyknięciem w wystający delikatnie element kortu .Przykładowe "spotkanie " z rakietą przeciwnika marki na P i modelem 650 skończyło się zgonem tego drugiego.Po zmianie naciągu na ASHAWAY SUPERNICK XL MICRO ok 9,5 kg , rakieta zyskuje spory przyrost siły uderzenia przy małej utracie na kontroli.Naprawdę spoko sprzęt przy niskiej wadze , a nawet naciąg fabryczny daje radę.Polecam. I pomiędzy bajki wsadzić można kiepską wytrzymałość-to się dotyczy starych modeli.

, 2017-11-11

Eye X.Lite 120 Control A.Shabana

Gdy pierwszy raz wziąłem do ręki to od razu wiedziałem, że będziemy razem dobrze współpracować. Bardzo dobra kontrola. Poprawiła się precyzja zagrań. Rewelacja!!

, 2017-08-05

Eye X.Lite 120 Control A.Shabana

Rewelacyjna rakieta dla zawodników o każdym poziomie zaawansowania.

, 2017-05-03

Eye X.Lite 120 Control A.Shabana

Rakietą gram od 6 miesięcy, średnio 3-4 razy w tygodniu. Poprzednio 5 lat z Princem (Airstick i kultowy SPEEDPORT BLACK). Pierwsze co zauważyłem to lekkość rakiety, nawet po dodaniu crashtape nadal jest bardzo manewrowalna. Wrażenia na korcie: rakieta generuje sporą moc (nie tak dużą jak SPEEDPORT BLACK) ale wystarczającą żeby odpowiednio przyśpieszyć grę gdy jest taka konieczność. Najbardziej pozytywnie zaskoczony byłem jednak precyzją uderzeń. Szczególnie jeśli chodzi o skróty z woleja. Fabryczny naciąg jest ok, jest wytrzymały (po poł roku nie udało się go urwać). Polecam rakietę dla osób zaawansowanych i tych dopiero uczących się .