Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

Reboots Go Lite

| GO LITE
Reboots Go LiteReboots Go LiteReboots Go LiteReboots Go LiteReboots Go LiteReboots Go LiteReboots Go LiteReboots Go Lite

2650.00zł

Wysyłka kurierem: 1-2 Dni

?
Dostawa
koszt:wysyłka:
Proshop Kraków:
0.00zł
3-4 Dni
Kurier
0.00zł
1-2 Dni
Odbiór osobisty:
0.00zł

Darmowa dostawa od 349.00zł
szczegóły...

Koszt dostawy kurierem: od 0.00zł

?
Dostawa
koszt:wysyłka:
Proshop Kraków:
0.00zł
3-4 Dni
Kurier
0.00zł
1-2 Dni
Odbiór osobisty:
0.00zł

Darmowa dostawa od 349.00zł
szczegóły...

Ilość:

Dostępność w sklepie
stacjonarnym

Sklep firmowy Warszawa
niedostępny

Proshop Kraków
niedostępny

Zobacz również

750.00zł

69.00zł   85.00zł

26.00zł   30.00zł

Opis

  • Inteligentne sterowanie aplikacją: organizuj swoje indywidualne sekwencje programów w Sequence Hub i dostosuj masaż idealnie do swoich potrzeb – unikalne i dostępne tylko na Reboots Go Lite!
  • Najmniejsze urządzenie Recovery Boots na świecie: ultraprzenośna regeneracja z każdego miejsca dzięki baterii o mocy 1,5h i wadze zaledwie 1kg – bez kompromisów w zakresie wydajności!
  • Nachodzące na siebie komory powietrzne dla skuteczniejszej regeneracji: Masaż całej nogi bez szczelin dzięki 4 zachodzącym na siebie komorom powietrznym.
  • Wybierz jeden z 3 programów masażu: Programy różnią się intensywnością i dostosowują się do wszystkich Twoich potrzeb – od delikatnego relaksu po intensywny masaż.
  • Działa bezpośrednio na mięśnie głębokie: skuteczny masaż nóg dzięki wysokiej intensywności nacisku z możliwością wyboru 16 poziomów intensywności.


Zadaj pytanie odnośnie produktu

Negocjuj cenę

Napisz opinię


Opinie