Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

title border

ASICS Upcourt 5 - buty do squasha męskie, damskie i juniorskie

ASICS Upcourt to świetne buty, odpowiednie do gry w squasha, który jest jednym z najbardziej wymagających sportów rakietowych. Najnowsza odsłona serii jest lżejsza i lepiej "oddycha", a to dlatego, że zastosowano w niej siatkową cholewkę, która dzięki odpowiednim wzmocnieniom zapewnia stabilność. Modele z tej serii dają komfort w czasie gry, głównie dzięki zastosowaniu pianki EVA. Gumowa podeszwa non-marking zapewnia doskonałą przyczepność i nie pozwala na zostawienie żadnych śladów na korcie, co w squashu jest szczególnie ważne.

Filtruj

Ukryj filtry

-44%Wyprzedaż

ASICS Upcourt 4 GS Black / Fresh IceASICS Upcourt 4 GS Black / Fresh Ice

129.00zł   229.00zł

-13%promocja

ASICS Upcourt 5 Island Blue / WhiteASICS Upcourt 5 Island Blue / White

269.00zł   309.00zł

ASICS Upcourt 5 Sky / Indigo BlueASICS Upcourt 5 Sky / Indigo Blue

280.00zł   309.00zł

---

Co wyróżnia buty ASICS Upcourt na tle innych?

Niewątpliwym atutem tej serii jest stosunek jakości do ceny. Za stosunkowo niewiele dostajemy buty, które zapewniają świetną przyczepność na korcie oraz stabilizację, obydwa niezbędne do bezpiecznego uprawiania squasha.

Czy buty ASICS Upcourt są dla mnie odpowiednie?

Upcourt to but uważany za tak zwany entry level, czyli dla osób, które stawiają swoje pierwsze kroki na korcie. Nie powinno to jednak 'odstraszać' bardziej doświadczonych graczy czy graczy rekreacyjnych. Buty z tej serii są wyjątkowo lekkie i komfortowe. Pozwolą na szybkie przemieszczanie się po korcie z zachowaniem bezpieczeństwa, dzięki swojej sztywności.

Na co zwrócić uwagę wybierając buty Upcourt?

Przede wszystkim rozmiar. Buty do sportów rakietowych, w tym squasha, powinny być dopasowane na długość. Upcourt przyjemnie opinają stopę, co zwiększa poczucie bezpieczeństwa. Seria to na ogół kilka wersji kolorystycznych wiosną i jesienią. ASICS przygotował buty zarówno dla mężczyzn, kobiet, jak i dzieci, wersja Upcourt GS.

Dlaczego warto wybrać ASICS Upcourt?

Decydując się na model z tej serii mamy pewność, że kupujemy buta bezpiecznego, odpowiedniego do squasha. Nasze ruchy nie będą krępowane, a przy zmianach kierunków mamy pewność, że zachowamy odpowiednią przyczepność i stabilność.

Pielęgnacja butów ASICS Upcourt

Buty ASICS, jak większość, przygotowane są na kilkadziesiąt godzin na korcie. Grając 1-2 godziny tygodniowo powinniśmy zauważyć ich zużycie po ok. 6-9 miesiącach. W międzyczasie możemy jednak dojść do wniosku, że buty się "ubiły" i straciły właściwą dla nich amortyzację. To odpowiedni moment na zastąpienie fabrycznych wkładek nowymi. Pozwoli to na cieszenie się grą w ASICS Upcourt przez dłuższy czas.