Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

title border

ASICS Gel-Rocket - buty męskie i damskie

Firma ASICS już nie raz udowadniała, że doskonale wyczuwa potrzeby sportowców, niezależnie do uprawianej przez nich dyscypliny. Tak samo jest również w przypadku butów do squasha ASICS Gel-Rocket, które łączą w sobie wszystkie cechy doskonałego obuwia sportowego, które może być używane zarówno przez graczy profesjonalnych jak i zawodników grających wyłącznie rekreacyjnie. Doświadczenie oraz współpraca ze sportowcami sprawiły, że firma Asics stworzyła obuwie niemalże idealne.
Buty ASICS Gel-Rocket są przede wszystkim niezwykle komfortowe, co stanowi priorytet chyba dla każdego sportowca, ale przy tym są także bardzo wytrzymałe, dzięki czemu służą swoim właścicielom przez długi czas. Zarówno podczas gry w squasha, jak i w każdym innym sporcie, w którym liczy się precyzja wykonywanych ruchów, ważną cechą obuwia jest jego odpowiednia przyczepność do podłoża. To właśnie dlatego w obuwiu ASICS Gel-Rocket podeszwa jest niezwykle lekka, ale przy tym również trwalsza. A dzięki temu, każdy wykonany na korcie ruch może być w pełni kontrolowany przez zawodnika.

Filtruj

Ukryj filtry

Status

-22%Wyprzedaż

ASICS Gel-Rocket 10 Azure / Deep OceanASICS Gel-Rocket 10 Azure / Deep Ocean

(3)

279.00zł   359.00zł

-22%promocja

ASICS Gel-Rocket 10 Island Blue / WhiteASICS Gel-Rocket 10 Island Blue / White

(3)

279.00zł   359.00zł

-22%promocja

ASICS Gel-Rocket 10 Midnight / Hazard GreenASICS Gel-Rocket 10 Midnight / Hazard Green

(3)

279.00zł   359.00zł

-22%promocja

ASICS Gel-Rocket 10 White / Classic RedASICS Gel-Rocket 10 White / Classic Red

(3)

279.00zł   359.00zł

-22%promocja

ASICS Gel-Rocket 10 Peacoat / Whisper GreenASICS Gel-Rocket 10 Peacoat / Whisper Green

(2)

279.00zł   359.00zł

-22%promocja

ASICS Gel-Rocket 10 Sky / Indigo BlueASICS Gel-Rocket 10 Sky / Indigo Blue

(2)

279.00zł   359.00zł

-22%promocja

ASICS Gel-Rocket 10 White / Pink CameoASICS Gel-Rocket 10 White / Pink Cameo

(2)

279.00zł   359.00zł

---

ASICS Gel-Rocket

Każdy miłośnik gry w squasha, zarówno ten stawiający swoje pierwsze kroki jak i bardzo doświadczony, zdaje sobie sprawę z tego, że oprócz umiejętności, bardzo ważny jest również dobór właściwego sprzętu oraz stroju. W wyposażeniu wszystkich zawodników musi się zatem znaleźć dobre obuwie sportowe, które doskonale sprawdzi się podczas dynamicznej gry i zamiast ograniczać użytkownika, da mu pełną swobodę ruchów.

ASICS - firma, która nie od dziś zajmuje się tworzeniem butów na miarę marzeń najlepszych sportowców. Również w przypadku obuwia do squasha zadanie to zostało wykonane perfekcyjnie, a model ASICS Gel-Rocket od lat jest ceniony przez graczy na całym świecie. Nie ma obuwia, które w większym stopniu zapewniałoby odpowiednią przyczepność do podłoża oraz lekkość. Dzięki temu modelowi gra jest jeszcze bardziej ekscytująca i dokładna.