Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

title border

Asics Fireblast

Firma Asics od lat wiedzie prym wśród producentów obuwia sportowego. Innowacyjność oraz ogromne doświadczenie to dwie najważniejsze cechy tej firmy, która zdobyła zaufanie sporej rzeszy osób uprawiających różne dyscypliny sportowe zarówno rekreacyjnie, jak i zawodowo. Również pośród zawodników grających w squasha buty Asics mają opinię niezawodnych. Fireblast to jeden z najbardziej popularnych modeli obuwia do gry w squash produkowanego przez firmę Asics. Tak szybkie sporty, które opierają się na ogromnej dynamicie ruchów oraz ich precyzji, wymagają odpowiedniego obuwia, dlatego już na etapie projektowanie modelu Fireblast skupiono się na najważniejszych kwestiach, takich jak stabilizacja czy amortyzacja. Zawodnik może zatem czuć się całkowicie komfortowo w takim obuwiu, kontrolując każdy wykonywany przez siebie ruch. Dodatkowym atutem modelu Fireblast jest również zastosowanie technologii, która zapobiega otarciom stopy, nawet przy bardzo mocnym sznurowaniu, oraz świetna wentylacja oraz chłodzenie przez cały czas gdy buty są używane.

Filtruj

Ukryj filtry


aktualnie brak produktów dla wybranych kryteriów

---

Asics Fireblast

Sportowcy wiedzą doskonale, że złe wyposażenie nawet przy doskonałym przygotowaniu, może zniweczyć wszystkie ich plany i zmarnować miesiące ciężkiej pracy na treningach. Dlatego też, tak dużą wagę przywiązują oni do doboru najlepszego sprzętu, bez względu na koszty. Dokładnie tak samo jest w przypadku gry w squash, w której ze względu na dużą dynamikę gry, nie ma miejsca na pomyłki, również te dotyczące obuwia.
Wybierając buty Asics Fireblast nie można się jednak pomylić, ponieważ zostały one stworzone z myślą o zapewnieniu najwyższego komfortu każdemu zawodnikowi. Nawet po wielogodzinnych treningach, czy wyczerpującym meczu, stopy pozostają w dobrej formie, pozbawione jakichkolwiek otarć. Jednocześnie Asics Fireblast to również gwarancja stabilności na korcie oraz doskonałej amortyzacji każdego ruchu.