Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

title border

Asics Blade

Asics to firma z długimi tradycjami, która nieustannie podbija serca miłośników aktywnego trybu życia, kolejnymi produktami. Nie inaczej jest w przypadku butów sportowych, które są projektowane z ogromną dbałością o każdy szczegół, tak by zapewniały nie tylko wygodę, ale również precyzję wykonywanych ruchów. Asics Blade to jeden z najpopularniejszych modeli butów do squasha, który poddawany jest ciągłym unowocześnieniom. Dzięki podjęciu współpracy z samymi sportowcami, projektantom firmy Asics udało się stworzyć model obuwia sportowego, które perfekcyjnie dopasowuje się do stopy i gwarantuje zawodnikowi pełną stabilizację, między innymi poprzez specjalny system sznurowania. Zastosowanie nowoczesnych technologii sprawiło, że buty Asics Blade są niezwykle lekkie, niemalże niewyczuwalne na stopie, a charakterystyczne już dla tego modelu żelowe elementy umożliwiają amortyzację każdego ruchu. Technologia ta to również gwarancja świetnej przyczepności, co jest niezmiernie ważne zarówno w squashu, jak i w każdym innym sporcie.

Filtruj

Ukryj filtry

Rozmiar
Gracz
Status

-28%promocja

ASICS Gel-Blade 7 Black / Shocking OrangeASICS Gel-Blade 7 Black / Shocking Orange

(4)

329.00zł   460.00zł

Gracz: zaawansowany, profesjonalny

329.00zł   460.00zł

-35%Wyprzedaż

ASICS Gel-Blade 7 White / PeacoatASICS Gel-Blade 7 White / Peacoat

(3)

299.00zł   460.00zł

Gracz: zaawansowany, profesjonalny

299.00zł   460.00zł

---

Asics Blade

Asics Blade to jeden z tych modeli obuwia sportowego, który zdobył już uznanie niezwykle dużej liczby sportowców i miłośników aktywnego trybu życiu. Ich głównym przeznaczeniem jest squash oraz badminton, ale doskonale sprawdzą się w każdej innej dyscyplinie sportowej, która wymaga swobody i precyzji ruchów, przy jednoczesnej ochronie stopy przed wszelkiego typu urazami, które zdarzają się nawet najlepszym graczom. Nowoczesne technologie zastosowane w tym modelu sprawiają, że osoba używająca Asics Blade nie jest w żaden sposób ograniczana przez obuwie. Specjalne systemy sznurowania to gwarancja stabilności, bez względu na wykonywane ruchy, a wkładki żelowe perfekcyjnie amortyzują każdy podskok. Oprócz doskonałych parametrów technicznych, Asics Blade to również najlepszy wybór dla zawodników, którzy przywiązują wagę do nowoczesnego i modnego wyglądu.