Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

Polar M400 czarny + HR pas do mierzenia tętna

-20%Wyprzedaż

629.00zł

SCD ? Sugerowana Cena Detaliczna

790.00zł

Chwilowy brak towaru.

Zapytaj o dostępność

Specyfikacja:

 • Właściwości: GPS, pasek HR, monochromatyczny wyświetlacz

Opis

Polar M400 HR czarny

Zegarek sportowy z funkcją GPS. Stylowy towarzysz treningu z wbudowanym GPS i całodobowym pomiarem aktywności.

Zaawansowane funkcje treningowe, wbudowany GPS, a także możliwość monitorowania całodobowej aktywności.

 

Polar M400 HR czarny - w zestawie:

 • Komputer treningowy Polar M400
 • Nadajnik na klatkę piersiową Polar H7
 • Kabel USB
 • Instrukcja obsługi Polar M400

Funkcje pomiaru wysiłku

 • Konfigurowalne limity stref tętna - Limity stref tętna można ustawić na trzy sposoby: wybrać domyślne strefy, które są obliczane na podstawie tętna maksymalnego; wprowadzić je samodzielnie lub wybrać strefy określone na podstawie wartości progowych.
 • HRmax (wprowadzone przez użytkownika)
 • HRmax (na podstawie wieku) - Najwyższa liczba uderzeń serca na minutę (bpm) podczas największego wysiłku fizycznego. Aby wstępnie oszacować maksymalne tętno, odejmij swój wiek od liczby 220. Wskaźnik HRmax jest przydatny do określania intensywności treningu w taki sam sposób jak w przypadku stref intensywności. Niektóre produkty firmy Polar określają tętno maksymalne, przeprowadzając Polar Fitness Test (zob. HRmax (na podstawie Polar Fitness Test)).
 • Polar Fitness Test
 • Polar OwnCal ® – Inteligentny licznik kalorii - Najdokładniejszy licznik spalanych kalorii dostępny na rynku. Pozwala określić liczbę kalorii spalonych podczas treningu w oparciu o Twoją masę ciała, wzrost, wiek, płeć i intensywność aktywności fizycznej. Inteligentny licznik kalorii jest dostępny w monitorach pracy serca i monitorach aktywności fizycznej.
 • Strefy bazujące na tętnie z alarmem dźwiękowym i wizualnym - Możesz zdefiniować strefy dla sesji treningowych w oparciu o tętno, co pomoże określić właściwą intensywność treningu. Jeśli osiągniesz wartości spoza aktualnej strefy, komputer treningowy poinformuje Cię o tym alarmem dźwiękowym i wizualnym.
 • Automatycznie ustawiane limity HR (bpm / %) na podstawie wieku - Komputer treningowy automatycznie określa limity tętna zależnie od maksymalnego tętna, wyznaczonego na podstawie wieku (220 minus wiek), dzięki czemu trening jest bezpieczny i efektywny. Limity są podawane jako liczba uderzeń serca w ciągu minuty (bpm) lub jako procentowa wartość tętna maksymalnego (%). Zobacz także część „Ręcznie ustawiane limity”.
 • Średnie, minimalne i maksymalne tętno z treningu
 • Tętno - bpm / % - Pomiar tętna pozwala na określenie intensywności pracy serca. Tętno może być wyrażone jako liczba uderzeń na minutę (bpm) lub jako procentowa wartość tętna maksymalnego (%).
 • Strefy tętna - Strefy tętna pozwalają w prosty sposób wybrać i monitorować intensywność treningu i ćwiczyć według programów opartych na tętnie. Domyślne strefy tętna są określone na podstawie procentowej wartości Twojego maksymalnego tętna (HRmax) i opisywane są jako: bardzo lekka (50–60% HRmax), lekka (60–70% HRmax), umiarkowana (70–80% HRmax), ciężka (80–90% HRmax) i maksymalna (90–100% HRmax). Możesz także określić swoje własne strefy tętna.
 • Rezultat treningu - Informacje zwrotne wyświetlane niezwłocznie po zakończeniu treningu zmotywują Cię do dalszej pracy. Jeśli chcesz wiedzieć, jaki jest wpływ poszczególnych treningów na Twój organizm, funkcja ta poda Ci wszystkie wymagane informacje. Po każdej sesji wyświetlane jest krótkie podsumowanie, a szczegółowe dane zapisywane są w pliku treningowym lub są przesyłane na serwis internetowy, celem jeszcze pełniejszej analizy.
 

 Funkcje aktywności

 • Całodobowy pomiar aktywności - Całodobowy pomiar aktywności rejestruje Twoją codzienną aktywność na różnych poziomach intensywności – bez przerwy, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Liczy również pokonane kroki i spalone kalorie.
 • Cel związany z aktywnością - Wyświetl swój dzienny cel związany z aktywnością i wskazówki, które pomogą Ci go osiągnąć. Dzienny cel jest określany na podstawie Twoich danych osobowych i wybranego poziomu aktywności. Pasek aktywności wypełnia się w ciągu dnia w miarę wykonywania ćwiczeń. Dzięki przydatnym wskazówkom, takim jak „idź na 50-minutowy spacer lub pobiegaj przez 20 minut”, możesz wybrać sposób, w jaki chcesz osiągnąć założony na dany dzień cel. Szybciej realizuj cele, wykonując bardziej intensywne ćwiczenia, lub wybierz umiarkowane tempo, w którym ćwiczenia rozłożone są na dłuższy czas. Więcej wskazówek dotyczących osiągania celów związanych z aktywnością można znaleźć w aplikacji mobilnej i serwisie internetowym Polar Flow.
 • Kroki i dystans - Urządzenie liczy kroki zrobione w ciągu dnia. Liczba kroków jest szacowana na podstawie częstotliwości, intensywności i regularności ruchów nadgarstka. Aplikacja mobilna Polar Flow pokazuje także dystans obliczony na podstawie liczby kroków.
 • Czas aktywności - Czas aktywności pokazuje łączny czas ćwiczeń o niskiej, średniej i wysokiej intensywności. W aplikacji mobilnej i serwisie internetowym Polar Flow możesz również zobaczyć czas spędzony na treningu w poszczególnych strefach intensywności.
 • Czas i jakość snu - Wymagana ilość snu i odpoczynku to bardzo indywidualne wskaźniki, które są zależne od kilku czynników, takich jak obciążenie treningowe, stres, kondycja fizyczna i indywidualne różnice. Aplikacja mobilna i serwis internetowy Polar Flow podadzą Ci informacje na temat czasu i jakości Twojego snu. Analizując swój sen, możesz zobaczyć, jaki wpływ mają na niego wszelkie zmiany w Twoim codziennym życiu i odnaleźć równowagę pomiędzy odpoczynkiem, aktywnością i treningiem.
 • Korzyści z aktywności - Funkcja Korzyści z aktywności dostarcza informacji na temat profitów płynących z aktywności danego dnia, tygodnia i miesiąca, a także efektów długotrwałego siedzenia. Większa aktywność fizyczna przekłada się na większe korzyści dla zdrowia. Sprawdź swoje postępy w aplikacji mobilnej Polar Flow lub wyświetl szczegółowe informacje dotyczące pozytywnego wpływu na zdrowie w serwisie internetowym Polar Flow.
 • Poziomy intensywności - Urządzenie Polar monitoruje Twoją codzienną aktywność na pięciu różnych poziomach intensywności: odpoczynek, siedzenie, niski, średni i wysoki. Sprawdź swoją aktywność w serwisie internetowym i aplikacji mobilnej Polar Flow. Możesz również porównywać różne poziomy intensywności: im wyższy poziom, tym szybciej osiągniesz swój cel. Znajdź przykłady czynności o małej, średniej i dużej intensywności w serwisie internetowym i aplikacji mobilnej Polar Flow.
 • Powiadomienie o braku aktywności - Siedzenie przez długi czas niekorzystnie wpływa na zdrowie, nawet w dni, w które trenujesz i dostarczasz organizmowi wystarczającą dawkę aktywności. Siedzenie ma negatywny wpływ na krążenie krwi, przemianę materii, wydatek energetyczny i gotowość organizmu do treningu. Urządzenie przypomina o tym, aby wstać po 55 minutach siedzenia i pomaga połączyć aktywność z codziennymi obowiązkami. Po godzinie siedzenia wyświetlone zostanie powiadomienie o braku aktywności, które będzie widoczne w aplikacji i serwisie internetowym Flow. Rozpoznaj wzorce swojej codziennej aktywności i znajdź sposób, aby prowadzić zdrowszy tryb życia.

Funkcje treningowe

 • Najlepsze wyniki - Zapisuje najlepsze wyniki i powiadamia Cię, kiedy pobijesz swój rekord.
 • Sygnalizacja dźwiękowa - Podczas treningu urządzenie emituje sygnały dźwiękowe, powiadamiając Cię, że musisz zwolnić lub przyspieszyć, aby osiągnąć zaplanowane cele treningowe.
 • Timer interwałów - W oparciu o dystans lub czas możesz ustawić dwa timery dla dowolnych ćwiczeń interwałowych.
 • Treningi interwałowe z podpowiedziami – oparte na tętnie / dystansie - Stwórz trening interwałowy oparty na czasie, tętnie lub dystansie, a otrzymasz podpowiedzi i wskazówki w trakcie jego wykonywania.
 • Ręczne i automatyczne okrążenia
 • Profile sportowe (edytowalne) - Funkcja umożliwia dodanie wszystkich ulubionych sportów, które uprawiasz i skonfigurowanie ustawień dla każdego z nich. Przykładowo, możesz ustawić poszczególne ekrany – wybrać jakie dane mają być wyświetlane podczas treningu: tętno, prędkość, dystans lub inne, w zależności od Twoich upodobań oraz wymagań treningowych. Funkcja automatycznie wykrywa dodane przez Ciebie sensory. Możesz skonfigurować  do 20 profili sportowych
 • ZonePointer
 • Konfiguracja wyświetlacza - Możesz tak skonfigurować komputer treningowy, aby na wyświetlaczu przedstawiane były te informacje, których potrzebujesz w czasie sesji treningowej. Wyświetlacz można skonfigurować z poziomu komputera.
 • ZoneLock - Funkcja ZoneLock pozwala zachować określoną intensywność ćwiczenia. Możesz wybrać blokadę strefy przed rozpoczęciem treningu lub w jego trakcie – wystarczy wtedy nacisnąć przycisk, gdy zaczniesz już ćwiczyć z określoną intensywnością.

Funkcje dostępne w serwisie internetowym Polar Flow

 • Krokomierz - Funkcja liczy kroki zrobione w ciągu dnia, co pozwala łatwo określić dzienne cele związane z aktywnością. Zalecana liczba kroków wynosi minimum 10 000 dziennie.
 • Zaawansowana analiza treningu - Możesz łatwo przeanalizować każdy szczegół Twojego treningu, poznać dokładniej swoje ćwiczenia i dowiedzieć się więcej na temat swojego organizmu.
 • Podgląd mapy - Korzystanie z sensora GPS podczas treningu pozwala na odtworzenie przebytej trasy na mapie. Mapa pozwala na bardziej szczegółową analizę danych treningowych.
 • Odtwarzanie treningu - Funkcja wideo, dzięki której możesz analizować kluczowe momenty tras treningowych.
 • Czas i jakość snu - Funkcja automatycznie rozpoczyna pomiar czasu snu, gdy leżysz, a Twój organizm uspokaja się. Aplikacja na urządzenia mobilne i serwis internetowy Polar Flow podadzą Ci informacje na temat czasu i jakości Twojego snu. Porównując czas spokojnego i niespokojnego snu, aplikacja umożliwia szczegółowy wgląd w to, jak Twój organizm wypoczywa w nocy oraz czy na Twój sen mają wpływ zmiany w codziennym życiu.
 • Cele treningowe
 • Rodzaje aktywności - Strefy aktywności umożliwiają monitorowanie Twojej aktywności na pięciu różnych poziomach intensywności: odpoczynek, siedzenie, niska, średnia i wysoka. Możesz sprawdzić swoją aktywność w serwisie internetowym i aplikacji Polar Flow na urządzenia mobilne. Możesz także porównać intensywność różnych stref aktywności (niska, średnia i wysoka). Im wyższy poziom, tym szybciej osiągniesz swój cel. Przykłady czynności o małej, średniej i dużej intensywności możesz znaleźć w serwisie internetowym Polar Flow.
 • Zaawansowana analiza aktywności - Dzięki raportom możesz w łatwy sposób przeanalizować swoją codzienną i długoterminową aktywność fizyczną. Całkowity czas aktywności pokazuje łączny czas wysiłku, który korzystnie wpływa na Twój organizm. Poza szczegółami dotyczącymi Twojej aktywności fizycznej i korzyści dla zdrowia, które się z nią wiążą, możesz również otrzymywać informacje na temat zbyt długiego okresu braku aktywności.
 • Dziennik treningowy - Dziennik dostępny jest na stronie internetowej firmy Polar. Po przesłaniu danych treningowych z komputera treningowego do dziennika możesz z łatwością analizować swoją aktywność i planować przyszłe sesje treningowe. Dostępne są również miesięczne i tygodniowe podsumowania.

Funkcje aplikacji Polar Flow na urządzenia mobilne

 • Krokomierz - Funkcja liczy kroki zrobione w ciągu dnia, co pozwala łatwo określić dzienne cele związane z aktywnością. Zalecana liczba kroków wynosi minimum 10 000 dziennie.
 • Czas i jakość snu - Funkcja automatycznie rozpoczyna pomiar czasu snu, gdy leżysz, a Twój organizm uspokaja się. Aplikacja na urządzenia mobilne i serwis internetowy Polar Flow podadzą Ci informacje na temat czasu i jakości Twojego snu. Porównując czas spokojnego i niespokojnego snu, aplikacja umożliwia szczegółowy wgląd w to, jak Twój organizm wypoczywa w nocy oraz czy na Twój sen mają wpływ zmiany w codziennym życiu.
 • Natychmiastowa analiza treningu
 • Informacja o braku aktywności - Funkcja powiadomi Cię, jeśli zbyt długo siedzisz w jednym miejscu. M400  w aplikacji Flow pokazuje kiedy byłeś zbyt długo w bezruchu.
 • Kompatybilność z urządzeniami iPhone 4S i nowszymi oraz wybranymi urządzeniami z systemem Android, w tym Samsung Galaxy S4 i S5 z systemem Android 4.3 lub nowszym
 • Łatwa synchronizacja z serwisem Polar Flow za pomocą Bluetooth® Smart

Funkcje wbudowanego GPS

 • Powrót do punktu początkowego - Funkcja ta poprowadzi Cię najkrótszą drogą do punktu rozpoczęcia treningu, a także wskaże odległość od niego. Teraz możesz bezpiecznie odkrywać nowe, nieznane trasy, wiedząc, że jesteś o jedno naciśnięcie przycisku od miejsca rozpoczęcia treningu.
 • Szacunkowy czas ukończenia - Kiedy wybierzesz się pobiegać lub na przejażdżkę, otrzymasz informację o szacunkowym czasie ukończenia w oparciu o tempo lub prędkość.
 • Autostart/stop - Po włączeniu tej funkcji komputer treningowy automatycznie rozpoczyna/kończy rejestrowanie treningu po ruszeniu/zatrzymaniu się.
 • Dystans - treningu, okrążenia, wycieczki i całkowity
 • Prędkość / Tempo – bieżąca, średnia oraz maksymalna
 • Running Index - Running Index to wskaźnik oparty na pomiarze pracy serca oraz prędkości podczas biegu. Wskazuje on na jakim poziomie znajduje się Twoja efektywność biegowa w danym dniu, zależna od kondycji oraz ekonomiki biegu.
 • Wysokość n.p.m. na podstawie GPS

Funkcje zapisu

 • Dziennik treningowy - Zapisuje do 30 godzin treningów (czas zapisu może się różnić w zależności od ustawień języka). Możesz wyświetlać dane treningowe z ostatnich czterech tygodni i informacje o planowanych treningach w ciągu kolejnych czterech tygodni.
 • Pamięć: 30 godzin treningu z wykorzystaniem GPS i pomiarem tętna
 • Pliki treningowe (z podsumowaniami) - 14

Przesyłanie danych

 • Kompatybilność z systemami Windows XP, Windows 7, Windows 8 i nowszymi
 • Kompatybilność z serwisem internetowym Polar Flow poprzez standardowy kabel micro-USB (wymaga oprogramowania FlowSync)
 • Kompatybilność z aplikacją mobilną Polar Flow przez usługę Bluetooth Smart
 • Kompatybilność z systemem Mac OS X, wersje 10.6, OS X 10.7, OS X 10.8 i nowsze
 • Eksport danych treningowych - Możliwość eksportu danych treningowych do innych serwisów i aplikacji.

Funkcje podstawowe

 • Podświetlenie
 • Żywotność akumulatora: Do 8 godzin treningu (przy użyciu GPS i nadajnika na klatkę piersiową) oraz do 24 dni w trybie wyświetlania czasu z monitorowaniem codziennej aktywności
 • Akumulator ładowny standardowym kablem micro-USB
 • Aktualizacja oprogramowania sprzętowego - Możesz zaktualizować oprogramowanie do najnowszej wersji za pomocą kabla USB.
 • Data i dzień tygodnia
 • Blokada klawiszy
 • Godzina (12/24h) z alarmem
 • Wodoszczelność - 30m

 

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Negocjuj cenę

Napisz opinię


Opinie

asiowiec, 2017-04-18 | Opinia zaczerpnięta z Polar M400 Czerwony + HR pas do mierzenia tętna

Polar M400 Czerwony + HR pas do mierzenia tętna

Polecam w 100%, zegarek jest bardzo fajny, sprawdza się idealnie na co dzień, a przede wszystkim idealny na trening.

KasiaS, 2016-07-15 | Opinia zaczerpnięta z Polar M400 biały + HR pas do mierzenia tętna

Polar M400 biały + HR pas do mierzenia tętna

zegarek działa bez zarzutu zawsze sprawny GPS, polecam KasiaS

Jacek, 2016-06-09

Polar M400 czarny + HR pas do mierzenia tętna

Zegarek łatwy w obsłudze, duży i czytelny ekran, łatwo synchronizuje się z aplikacją Polar. Sprawdza się podczas biegania, marszów, jazdy na rowerze. Jedyny minus to bateria ktora mogla by byc bardziej wytrzymala o kilka godzin treningu ale i tak Polecam!

parfieniuk, 2016-03-07

Polar M400 czarny + HR pas do mierzenia tętna

Pulsometr jest doskonały, ale przy założeniu korzystania z paskiem. Nie do końca sprawdza się na basenie (każdy trening bez pomiaru tętna kwalifikuje jako lekki), a tętna mierzyć się w wodzie w tym modelu nie da. Poza tym - co do sportów biegowych i kolarskich - doskonały. Można zaplanować interwały, odległości, czas. Prosty i intuicyjny w obsłudze. Świetne narzędzie nie tylko dla zawodowców, czy też co ambitniejszych amatorów, ale dla każdego kto zaczyna ze sportem i chce śledzić swoje postępy. Zdecydowanie godny polecenia.

parfieniuk, 2016-03-06

Polar M400 czarny + HR pas do mierzenia tętna

B. Dobra współpraca. Szybka zmiana produktu po moim błędzie w zamówieniu. Minimum formalności. Pełen profesjonalizm przy kontakcie.

Marta, 2015-10-30 | Opinia zaczerpnięta z Polar M400 Różowy + HR pas do mierzenia tętna

Polar M400 Różowy + HR pas do mierzenia tętna

Nie ma co się rozpisywać ;P Zegarek spełnia wszystkie oczeiwania zaawansowanego biegacza: dokładny pomiar tętna, test VO2Max, kilometry, gps. Po prostu reweleacja jak nie wyobrażacie sobie życia bez biegania. PS od jakiegoś czasu jeszcze zakochana w zegarkach polar i tylko ich używam hihihi :D

psm, 2015-06-30

Polar M400 czarny + HR pas do mierzenia tętna

Rewelacyjne urządzenie dla miłośników aktywności sportowej. Bardzo dobry stosunek ceny do możliwości jakie oferyje m400. Używam go do biegania, jazdy na rowerze oraz rolkach. Monitor aktywności zachęca mnie ruchu, dzięki czemu straciłem kilka zbednych kilogramów. Aplikacja PolarFlow przejrzysta oraz intuicyjna, dzieki której można śledzić wzrost formy oraz przebyte trasy.

Olek, 2015-03-03 | Opinia zaczerpnięta z Polar M400 biały + HR pas do mierzenia tętna

Polar M400 biały + HR pas do mierzenia tętna

Pulsometr do treningu i fitnessu ,sprawdza się do niemal każdego sportu ( można go oczywiście skonfigurować pod ulubione aktywności, których w zegarku jest mnóstwo ) Bardzo ciekawą i fajną opcją jest aplikacja mobilna Polar Flow, która umożliwia obserwowanie i analizowanie danych dotyczących własnej aktywności. Możliwości zegarka są ogromne, jak i dla osób początkujących ,którzy zaczynają przygodę z aktywnością fizyczną i chcą się prawidłowo rozwijać ,na pewno zegarek M400 może w tym pomóc, jak i dla osób uprawiających czynnie sport i wymagających od urządzenia czegoś więcej niż tylko zmierzenia tętna czy podania ilości spalonych kalorii ,znajdą coś dla siebie. Może teraz trochę o funkcjach zegarka , które przykuły moją uwagę: -dość szybki sygnał GPS -precyzyjne określenie wydolności -wskaźnik poziomu aktywności ,który monitoruje Cię przez cały dzień ( jeśli jesteś zbyt leniwy i przesiedzisz na kanapie z piwkiem dłużej niż jedno spotkanie piłkarskie , przypomni Ci abyś ruszył się po kolejną butelkę :) ) -running index ,który z każdym naszym treningiem powinien zacząć się poprawiać i dawać nam satysfakcję. oraz wiele innych funkcji o których mowa w opisie produktu. Małym minusem są przyciski zegarka, które w trakcie biegu ciężko przycisnąć , tym bardziej w nocy kiedy chcemy sobie podświetlić wyświetlacz . Reasumując zegarek M400 HR oceniam pozytywnie , myślę że nie znajdziemy tańszego odpowiednika z taką funkcjonalnością i jakością.

Grzegorz S., 2015-02-20 | Opinia zaczerpnięta z Polar M400 biały + HR pas do mierzenia tętna

Polar M400 biały + HR pas do mierzenia tętna

Bardzo fajny pulsometr. Szybko łapie sygnał, dużo lżejszy od v800 tki. Serwis Polar Flow urywa głowę, szczególnie opcja tworzenia filmów z treningu, którym można się podzieliś mailowo lub na fb. Trochę zawodzi funkcja, któa mói jak wysoko nad poziomem morza się znajdujesz, podobno musi być silny sygnał z 6 satelitów! Także w gęsytm lesie ciężko... Myślę, że atrakcyjna cena jak za taką jakość. Aha... nie polecam białego, szybko się brudzi i trzeba myć!