Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

ProKennex Wave CB 10 Gold

rakieta do squasha | CS-14371

-55%Wyprzedaż

249.00zł

SCD ? Sugerowana Cena Detaliczna

559.00zł

Chwilowy brak towaru.

Zapytaj o dostępność

Specyfikacja:

  • Waga ramy [g]: 140
  • Waga real [g]: 166
  • Pokrowiec: pełny
  • Główka [cm2]: 490

Zobacz również

35.00zł   43.00zł

169.00zł   290.00zł

319.00zł   510.00zł

Opis

Rakieta skonstruowana w 80% z Spiral Tech Carbon oraz 20% z High Modulus Carbnon lekka dosoknale manewrowalna rakieta przeznaczona dla zaawansowanych zawodników. Technologia Counter-Balance zapewnia zmienne wyważenie rakiety - poprzez zastosowanie ruchomych mikrogranulek, rama jest łątwiejsza w kontroli podczas wykonywaniu zamachu, zaś przy uderzaniu piłki środek ciężkości przenosi się bliżej główki zapewniając większą moc.

Spiral Tech Carbon

spiral tech carbon

Wszystkie pięć najlepszych rakiet do squasha stworzonych przez Pro Kennex cechują się wysoką jakością konstrukcji, wykorzystując technologię Spiral Tech Carbon oraz High Modulus Graphite połączoną z żywicą Nano Exposy. Usuwając powietrze i zanieczyszczenia z warstw węglowych udało się stworzyć całkowicie bezszwową grafitową konstrukcję, co zapewnia większą siłę uderzenia i znakomitą stabliność rakiety. Technologia Spiral Tech Caron gwarantuje rakietom wyjątkową moc, poczucie i kontrolę, a także unikalną jakość tłumienia drgań, co znacząco podnosi grywalność.

Zdjęcie po lewej stronie pokazuje konwencjonalną grafitową konstrukcję rakiety, natomiast po prawej stronie rakietę z wykorzystaniem technologii Spiral Tech Carbon. Wniosek jest jasny: rakiety z technologią Spiral Tech Carbon nie posiadają pomiędzy warstwami węglowymi powietrza i zanieczyszczeń, które osłabiają moc rakiety.

Gel Trac Bumper System

Dzięki Gel Trac Bumper System twoja rakieta jest bardziej wytrzymała i bardziej chroniona podczas przypadkowych uderzeń o ścianę, które mogą się zdarzyć podczas gry. Technologia wykorzystuje żelowe elementy w górnej części grometu. Ma to na celu chronić rakietę przed uszkodzeniami mechanicznymi.

  Specyfikacja
 Balans  340 mm
 Konstrukcja  Spiral Tech Carbon
 Waga  140g (+/- 5g)
 Układ strun  14x18
 Główka  490 cm2
 Pokrowiec  Tak,pełny

 

Counter Balance

Counter Balance

Dzięki zastosowaniu technologii Counter Balance rakieta posiada zaawansowane właściwości tłumienia drgań i wstrząsów.

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Negocjuj cenę

Napisz opinię


Opinie

, 2021-08-26

ProKennex Wave CB 10 Gold

O marce wcześniej nie słyszałem, ale skusiła mnie duża promocja i pomyślałem, że zaryzykuję i to był strzał w 10! Osobiście bardzo przypasował mi kształt główki, rakietka dobrze wyważona, przyjemnie leży w dłoni, rama jest smukła. Wygląd zdecydowanie na plus, rakieta wygląda jak z górnej półki. Jedynie naciąg lekko na minus,ale to jedyne do czego można się przyczepić. Rakieta na prawdę warta uwagi, zdecydowanie polecam!

Inne od ProKennex

ProKennex Victory

360 o

139.00zł   169.00zł

ProKennex Destiny Speed

360 o

ProKennex Destiny CB

360 o

359.00zł   429.00zł

ProKennex Momentum CB

360 o

379.00zł   550.00zł