Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

Head Cyber Tour

rakieta do squasha | 213017

169.00zł

SCD ? Sugerowana Cena Detaliczna

250.00zł

Head Cyber Tour

Chwilowy brak towaru.

Zapytaj o dostępność

Specyfikacja:

  • Waga ramy [g]: 160
  • Pokrowiec: brak
  • Główka: 500

Opis

 Nie grasz tak często jak byś chciał, ale jeżeli grasz - szukasz mocnych uderzeń. CYBER TOUR, najlżejszy w serii, potężny sprzymierzeniec na korcie w każdy weekend. Rama o unikalnym kształcie kropli wykonana w technologii HEAD AFT zwiększającą jej sztywność dysponuje dużą mocą. Dodajmy to tego elegancką matową czerń i otrzymamy rakietę idealną dla wszechstronnego gracza lubiącego mocny squash.

WAGA RAMY: 160 g
UKŁAD STRUN: 12/17
ROZMIAR GŁÓWKI: 500 cm²
BALANS: Even
DŁUGOŚĆ: 685 mm
SZEROKOŚĆ RAMY (PROFIL): 17,6 mm

Amplified Fibre Technology (AFT)

Amplified Fibre Technology (AFT)

Pozwala uzyskać sztywniejszy materiał aby otrzymać rakietę oferującą większą moc. Włókna węglowe są rozciągnę w trakcie procesu wytwarzania, dzięki czemu wzmacnia się wiązania, a w rezultacie zwiększa moc i sztywność ramy.

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Negocjuj cenę

Napisz opinię


Opinie

Marcin, 2019-01-10 | Opinia zaczerpnięta z Head Cyber Tour

Head Cyber Tour

Gram zwykle 1-2 razy w tygodniu. Rakieta dobra dla początkującego adepta squasha. Dobrze wyważona, balans na centrum rakiety początkowo wydawał mi się nieco kłopotliwy, jednak wystarczył jeden dobry mecz, żeby o tym zapomnieć. Waga rakiety wydaje się być skrojona dla mnie - nie za lekka, nie za ciężka. Stosunkowo duży sweet spot daje w miarę duży komfort naprawdę mocarnego odbicia. Rakieta wydaje się trwalsza od droższych Head-ów (model grafenowy nie wytrzymał nawet miesiąca, ale przyznam, że bardziej przez moją nieuwagę). Polecam niezdecydowanym.

Inne od Head

Head Cyber Tour

360 o

209.00zł

Head Extreme 120

360 o

299.00zł   420.00zł

Head Cyber Pro

360 o

189.00zł