Oliver Supralight Silver
Oliver Supralight Silver
Oliver Supralight Silver
Oliver Supralight Silver
Oliver Supralight Silver
Oliver Supralight Silver
Oliver Supralight Silver

Oliver Supralight Silver

squash racket | SUPRALIGHT

579.00zł SCD ? 630.00zł

- +

Specyfikacja produktu

  • Waga real [g]: 142
  • Wyważenie: rączka
Pełna specyfikacja
price:shipment:
Proshop Kraków:
0.00zł
upto 3 working days
inPost paczkomaty
0.00zł
Courier
0.00zł
24h
Personal pickup
0.00zł

price:shipment:
Proshop Kraków:
0.00zł
upto 3 working days
inPost paczkomaty
0.00zł
Courier
0.00zł
24h
Personal pickup
0.00zł

Description

Ultralekki model z klasycznym kształtem główki zapewnia wysoką moc uderzeń oraz najwyższą manewrowość. Doskonały wybór dla profesjonalistów!

Metacarbon - to opracowana przez firmę Oliver technologia łączenia włókien carbonu z materiałem HSN, pozwalając na skonstruowanie sztywniejszych rakiet o niższej wadze. Sztywniejszy czyli bardziej wytrzymały materiał dużo lepiej przekazuje siłę zamachu pomimo niższej wagi. Taka kombinacja materiałów pozwala na bardziej dynamiczne zagrania z dużą siłą.

Konstrukcja
Metacarbon
Naciąg
SQ X5
Pokrowiec
brak
Siła naciągu
13/11
Waga
105 gram
Balans na rączkę

Technical Specifications Oliver Supralight Silver

Waga real [g]: 142
Wyważenie: rączka

Reviews (5)5
0
0
0
0
Reviews are not verified ?

Amazing

5 / 5

Most Relevant Opinions

2016-12-27 od Krzysiek

Bardzo dobra rakieta – jeśli wiesz, że potrzebujesz sprzętu o właśnie takiej charakterystyce. Rakietka jest bardzo lekka, z balansem na rączkę. Dzięki temu świetnie się nią manewruje. Jako, że jest lekka i z odciążona główką to wymaga w miarę poprawnej techniki by piłka miała odpowiednią moc (nie ma żadnego systemu wzmacniającego uderzenie). Plus za dobre struny w standardzie. Na moje oko po zapleceniu jej Ashaway Ultranick będzie absolutnym kozakiem pod względem manewrowania i czucia piłki. W ogóle to Oliver jest moim zdaniem mocno niedocenianą firmą, robi dobry sprzęt (fakt, że nie tani), ma bardzo szeroką ofertę (każdy znajdzie coś dla siebie). Warto się nią zainteresować. Wcześniej grałem Tecnifibre Carboflex 130 – zmiana na Supralight to była #dobrazmiana. ;)

2023-12-18 od Max

Rakieta pękła po roku, vs 4 latni dzisiaj budżetowy Wilson Hammer który przeżył 10x większe katusze do tej pory. Grana przez amatora (mnie). Dobrze się trzymała, ale drugi raz nie zaufam.

2021-08-26 od Criss

Marka nie była mi wcześniej znana, ale skusiła mnie promocja i pomyślałem, że zaryzykuję i to był strzał w dziesiontkę! Bardzo przypasował mi kształt główki, rakietka doskonale wyważona, dobrze leży w dłoni, rama jest smukła. Wygląd także na plus, rakieta wygląda elegancko i solidnie, jak z górnej półki. Jedynie naciąg lekko na minus ,ale to jedyne do czego można się przyczepić, jak się zużył to założyłem lepszy. Zdecydowanie polecam!

2021-03-13 od El

Świetna rakieta, daje dużo mocy z dobrego swingu i mnóstwo kontroli kiedy tego potrzeba. Według mnie to klon Oliver Pure w innym malowaniu.

2021-02-03 od Mirek

Po przerzuceniu się ze sprzętu niższej klasy, ta rakieta od razu zaskoczyła mnie zwinnością i lekkością. Bez wysiłku udawało mi się odgrywać piłki, które wcześniej byłyby trudne do odbicia. Pozytywnie wypada też kontrola. Z czasem przerzuciłem się na inny naciąg, ten fabryczny jest jak najbardziej w porządku ale jednak dzięki Ashaway Powernick ma wiecej mocy. W tej chwili jestem bardzo zadowolony z zakupu. W końcu ta rakieta jest po prostu stworzona do gry w squasha

Negotiate price

Negotiate price

Other from Oliver

Customers who bought this product also purchased