We analyze the anonymised information of our users to better match our offer and website content to your needs. This site also uses cookies to, for example, analyze traffic on the site. You can specify the conditions for storage or access of cookies in your browser. Learn more

Oliver SUPRALIGHT 2016

squash racket | SUPRALIGHT

459.00zł

SRP ? Suggested Retailer Price

509.00zł

We send by courier: 24h

?
DELIVERY
price:shipment:
Proshop Kraków:
0.00zł
upto 3 working days
inPost paczkomaty
0.00zł
upto 3 working days
Courier
0.00zł
24h
Personal pickup:
0.00zł

Free delivery from 249.00zł
details...

Shipping cost by courier: from 0.00zł

?
DELIVERY
price:shipment:
Proshop Kraków:
0.00zł
upto 3 working days
inPost paczkomaty
0.00zł
upto 3 working days
Courier
0.00zł
24h
Personal pickup:
0.00zł

Free delivery from 249.00zł
details...

Qty:

Check availability
in our store

Flagship store - Krakow
dostępny

Proshop Kraków
niedostępny

Specyfikacja:

  • Waga real [g]: 138

they may also interest you

Opis

Ultralekki model z klasycznym kształtem główki zapewnia wysoką moc uderzeń oraz najwyższą manewrowość. Doskonały wybór dla profesjonalistów!

Metacarbon - to opracowana przez firmę Oliver technologia łączenia włókien carbonu z materiałem HSN, pozwalając na skonstruowanie sztywniejszych rakiet o niższej wadze. Sztywniejszy czyli bardziej wytrzymały materiał dużo lepiej przekazuje siłę zamachu pomimo niższej wagi. Taka kombinacja materiałów pozwala na bardziej dynamiczne zagrania z dużą siłą.

Konstrukcja
Metacarbon
Naciąg
SQ X5
Pokrowiec
brak
Siła naciągu
13/11
Waga
105 gram
Balans na rączkę

Ask anything about this product

Negotiate price

Write a review


Reviews

, 2021-03-13

Oliver SUPRALIGHT 2016

Świetna rakieta, daje dużo mocy z dobrego swingu i mnóstwo kontroli kiedy tego potrzeba. Według mnie to klon Oliver Pure w innym malowaniu.

, 2021-02-03

Oliver SUPRALIGHT 2016

Po przerzuceniu się ze sprzętu niższej klasy, ta rakieta od razu zaskoczyła mnie zwinnością i lekkością. Bez wysiłku udawało mi się odgrywać piłki, które wcześniej byłyby trudne do odbicia. Pozytywnie wypada też kontrola. Z czasem przerzuciłem się na inny naciąg, ten fabryczny jest jak najbardziej w porządku ale jednak dzięki Ashaway Powernick ma wiecej mocy. W tej chwili jestem bardzo zadowolony z zakupu. W końcu ta rakieta jest po prostu stworzona do gry w squasha

, 2016-12-27

Oliver SUPRALIGHT 2016

Bardzo dobra rakieta – jeśli wiesz, że potrzebujesz sprzętu o właśnie takiej charakterystyce. Rakietka jest bardzo lekka, z balansem na rączkę. Dzięki temu świetnie się nią manewruje. Jako, że jest lekka i z odciążona główką to wymaga w miarę poprawnej techniki by piłka miała odpowiednią moc (nie ma żadnego systemu wzmacniającego uderzenie). Plus za dobre struny w standardzie. Na moje oko po zapleceniu jej Ashaway Ultranick będzie absolutnym kozakiem pod względem manewrowania i czucia piłki. W ogóle to Oliver jest moim zdaniem mocno niedocenianą firmą, robi dobry sprzęt (fakt, że nie tani), ma bardzo szeroką ofertę (każdy znajdzie coś dla siebie). Warto się nią zainteresować. Wcześniej grałem Tecnifibre Carboflex 130 – zmiana na Supralight to była #dobrazmiana. ;)

Other from Oliver

149.00zł   149.00zł

79.00zł   119.00zł

Customers who bought this product also purchased