We analyze the anonymised information of our users to better match our offer and website content to your needs. This site also uses cookies to, for example, analyze traffic on the site. You can specify the conditions for storage or access of cookies in your browser. Learn more

Head Graphene Touch Speed 135 Slimbody

519.00zł

SRP ? Suggested Retailer Price

620.00zł

We send by courier: 24h

?
DELIVERY
price:shipment:
Courier
0.00zł
24h
Personal pickup:
0.00zł

Free delivery from 199.00zł
details...

Shipping cost by courier: from 0.00zł

?
DELIVERY
price:shipment:
Courier
0.00zł
24h
Personal pickup:
0.00zł

Free delivery from 199.00zł
details...
Head W18 Graphene Touch Speed 135 SB - Tester

Qty:

Check availability
in our store

Flagship store - Krakow
dostępny

Specyfikacja:

  • Waga real [g]: 157

Opis

  Graphene Touch Speed 135 Slimbody jest nieco cięższy niż model 120, ale również gwarantuje połączenie mocy i szybkości. Nowy kształt sprawia, że rakieta jest niezwykle aerodynamiczna i łatwa w manewrowaniu, dzięki czemu zawodnik może odbić piłkę wyjątkowo blisko ściany. Dzięki dodatkowej sztywności zapewnionej przez technologię Amplified Fibre Technology, rakieta jest wyjątkowo szybka i dynamiczna, podczas gdy technologia Graphene Touch zapewnia niesamowite czucie i redukcję wibracji.

WAGA RAMY: 135 g
UKŁAD STRUN: 12/17, 16/17
ROZMIAR GŁÓWKI: 500 cm²
BALANS: Head light
DŁUGOŚĆ: 685 mm
SZEROKOŚĆ RAMY (PROFIL): 16 mm

Ask anything about this product

Negotiate price

Write a review


Reviews

Mateusz N., 2017-10-03

Head Graphene Touch Speed 135 Slimbody

Rakietę otrzymałem i przetestowałem przypadkiem, w trakcie jednego z moich treningów. Przetestowałem całą gamę 6-7 rakiet z nowej kolekcji HEAD'a i wahałem się między 120 i 135 TS. Pierwsze wrażenie na korzyść 135, 120 wydawała mi się za lekka i nie czułem jej w ręce przez co komfort gry również był niższy. 135 grałem z dobre 2 tygodnie, około 10h zanim podjąłem ostateczną decyzję o jej zakupie. Parę godzin solo, potem sparingi. + przede wszystkim manewrowalność rakiety, pomimo wagi samej ramy 135g manewrowalność rakiety jest duża. Kolejnym atutem jest na pewno szybka główka, a przy odpowiednim przygotowaniu rakiety do swingu generuje bardzo dobre drive'y. Różnicę również czuję przy wszelkich lob'ach, gdy jestem pod presją przeciwnika. Szybkość i manewrowalność rakiety pozwala mi na zagranie naprawdę dobrych lob'ów. Jeśli chodzi o drop shot'y większy komfort czuję na backhand niż forehand przy tego typu zagraniach. - rakieta w swojej konstrukcji wygląda na kruchą i delikatną. Kupiłem 2 egzemplarze i jeden z nich uległ złamaniu przy główce przy średnim kontakcie z szybą, co mnie zaskoczyło. Możliwe, że egzemplarz był wadliwy, ale ogólnie rama jest dosyć cienka i należy uważać. Brak grometu jest odczuwalny i zalecam użyć crashtape'a. Obecnie kolejna seria produkcyjna rakieta posiada już wbudowany gromet. Kształt rączki powoduje, że czasem tworzy się coś w rodzaju "pierścienia kałużowego" z powodu grubszego obwodu rączki na dole. Daje to niesamowity dyskomfort w trakcie gry, bo ręka wtedy pływa i przyczepność jest bardzo słaba. Owijka również jest przeciętnej jakości.

Other from Head