Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

Karakal X-GEL Grip

| X-GEL GRIP X1
Karakal X-GEL Grip

36.00zł

SCD ? Sugerowana Cena Detaliczna

40.00zł

Chwilowy brak towaru.

Zapytaj o dostępność

Specyfikacja:

  • Rodzaj: bazowa

Zobacz również

Opis

X-GEL to gruba owijka bazowa, perforowana powierzchnia zapewnia pewny i suchy chwyt , owijka jest bardzo wytrzymała, wysoki komfort uchwytu zawdzięczamy wykorzystaniu technologii żelowej. Wyposażona w taśmę samoprzylepną, baza owijki w kolorze czerwonym.

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Negocjuj cenę

Napisz opinię


Opinie

, 2021-03-29

Karakal X-GEL Grip

Jestem po prostu zachwycony! Niesamowity komfort gry, świetne czucie i trzymanie. Mimo mokrej ręki wiem, że nie zabiję przeciwnika rakietą, bo nie ma szans, żeby się wyślizgnęła. Kupię taką również żonie i córce, żeby przekonać je do częstszej gry. Bardzo polecam!

, 2021-03-02

Karakal X-GEL Grip

ta owijka przekonała mnie że warto inwestować w lepsze, bo czuć różnicę w komforcie użytkowania i zmęczeniu dłoni. jakby się grało zupełnie inną rakietą. zdecydowwanie polecam

, 2021-02-14 | Opinia zaczerpnięta z Karakal X-GEL Grip Red

Karakal X-GEL Grip Red

wcześniej najczęściej kupowałem owijki Yonex, ale postanowiłem poeksperymentować i z wielu które testowałem akurat Karakal X-Gel przypadły mi do gustu. Pewny chwyt, komfort użytkowania, dłoń się nie poci, nie ma mowy o odciskach. Poza tym dość wytrzymała.

, 2021-01-18 | Opinia zaczerpnięta z Karakal X-GEL Grip Black

Karakal X-GEL Grip Black

Trochę droga ale warto! Bardzo wygodna i nie ma mowy o bólu dłoni po dłuższej grze.