Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

Eye Taśma Ochronna Protect Tape Black

| EYE CRASH W16
Eye Taśma Ochronna Protect Tape Black

23.40zł

SCD ? Sugerowana Cena Detaliczna

26.00zł

Chwilowy brak towaru.

Zapytaj o dostępność

Zobacz również

Opis

Taśma ochronna na główkę rakiety. Taśma ma gładką powierzchnię, dzięki czemu nie hamuje rakiety przy kontakcie ze ścianą. Super mocna, miękka taśma samoprzylepna zapewnia dodatkową ochronę rakiety przed uderzeniami o ściany lub podłogę. Możliwość zastosowania do każdego rodzaju rakiet: tenis, squash, badminton, rykoszet. 

Długość: 2,4m

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Negocjuj cenę

Napisz opinię


Opinie

Janusz R., 2017-08-06

Eye Taśma Ochronna Protect Tape Black

co do opisu to trochę się nie zgodzę gdyż raz zablokowałem sobie rakietę o szybę i nie prześlizgnęła się niestety tak jak to opisaliście ;) piłkę z ziemi też się ciężej podnosi. nie mam porównania z innymi taśmami czy też są tak lepkie. co do skuteczności to przy kontakcie ze ścianą nawet takich mocniejszych to póki co po 5 meczach jest cała i na swoim miejscu. Trzyma się rewelacyjnie. Nie odchodzi, nie odkleja się.