Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

title border

Asics Blast

Każdy sportowiec z choćby niewielkim doświadczeniem zdaje sobie sprawę z tego jak istotny jest odpowiedni strój. W wielu przypadkach najważniejszym jego elementem jest odpowiednie obuwie, które zagwarantuje nam pełną ochronę. Dlatego też, warto wybierać produkty sprawdzonych producentów, którzy posiadają odpowiednie doświadczenie aby tworzyć najlepsze obuwie sportowe. Asics Blast to jeden z tych modeli obuwia, które są najbliższe perfekcji. Osoby grające w squasha od razu pokochały te wyjątkowe buty, w których zastosowanie technologii Dynamic Wrap pozwala na osiąganie jeszcze większej zwrotności oraz szybkości na korcie. Buty są w związku z tym jeszcze lepiej dopasowane do stopy gracza i gwarantują mu perfekcyjne wsparcie przy każdym wykonywanym ruchu. Bez względu na to czy są to podskoki czy szybkie zwroty, których nie brakuje w tym dynamicznym sporcie, Asics Blast zawsze zapewniają zawodnikowi świetną stabilizację. Innowacyjność tego wyjątkowego modelu sprawia, iż chce go mieć każdy fan gry w squasha.

Filtruj

Ukryj filtry

Status

-25%Wyprzedaż

ASICS Blast FF 2 Black / Electric RedASICS Blast FF 2 Black / Electric Red

(13)

449.00zł   600.00zł

-25%Wyprzedaż

ASICS Blast FF 2 Deep Sea Teal / WhiteASICS Blast FF 2 Deep Sea Teal / White

(13)

449.00zł   600.00zł

-25%Wyprzedaż

ASICS Blast FF 2 White / BlackASICS Blast FF 2 White / Black

(13)

469.00zł   629.00zł

-25%Wyprzedaż

ASICS Blast FF 2 White / French BlueASICS Blast FF 2 White / French Blue

(4)

469.00zł   629.00zł

-35%Wyprzedaż

ASICS Blast FF 2 White / ChampagneASICS Blast FF 2 White / Champagne

(4)

390.00zł   600.00zł

ASICS Blast FF 3 Black / New LeafASICS Blast FF 3 Black / New Leaf

nowe

ASICS Blast FF 3 Island Blue / Indigo BlueASICS Blast FF 3 Island Blue / Indigo Blue

ASICS Blast FF 3 White / Deep OceanASICS Blast FF 3 White / Deep Ocean

579.00zł   679.00zł

---

Asics Blast

Komfort i stabilność to dwie najważniejsze cechy dobrego obuwia sportowego, które nie zawiedzie zawodnika nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach. Squash to niezwykle dynamiczna gra, która wymaga ogromnego skupienia i precyzji wykonywanych ruchów, dlatego dobra przyczepność butów to niezwykle istotna kwestia. Z myślą o tych wymaganiach stworzono model Asics Blast, który pozwala w pełni kontrolować każdy ruch zaplanowany przez gracza na korcie. Przemyślana konstrukcja oraz zastosowanie najnowszych technologii pozwoliły stworzyć ekspertom firmy Asics model spełniający oczekiwania nawet najbardziej wymagających sportowców. Nie dziwi zatem fakt, iż jest to jeden z ulubionych modeli obuwia sportowego, który od dłuższego czasu cieszy się ogromną popularnością pośród graczy w squash i badmintona.