Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

title border

ASICS Blast FF - buty męskie i damskie

Każdy sportowiec z choćby niewielkim doświadczeniem zdaje sobie sprawę z tego jak istotny jest odpowiedni strój. W wielu przypadkach najważniejszym jego elementem jest odpowiednie obuwie, które zagwarantuje nam pełną ochronę. Dlatego też, warto wybierać produkty sprawdzonych producentów, którzy posiadają odpowiednie doświadczenie aby tworzyć najlepsze obuwie sportowe.
ASICS Blast FF to jeden z tych modeli obuwia, które są najbliższe perfekcji. Osoby grające w squasha od razu pokochały te wyjątkowe buty, w których zastosowana technologia Dynamic Wrap pozwala na osiąganie jeszcze większej zwrotności oraz szybkości na korcie. Buty są w związku z tym jeszcze lepiej dopasowane do stopy gracza i gwarantują mu perfekcyjne wsparcie przy każdym wykonywanym ruchu. Bez względu na to czy są to podskoki czy szybkie zwroty, których nie brakuje w tym dynamicznym sporcie, ASICS Blast FF zawsze zapewniają zawodnikowi świetną stabilizację. Innowacyjność tego wyjątkowego modelu sprawia, iż chce go mieć każdy fan gry w squasha.

Filtruj

Ukryj filtry

-35%Wyprzedaż

ASICS Blast FF 2 White / French BlueASICS Blast FF 2 White / French Blue

(4)

409.00zł   629.00zł

-25%Wyprzedaż

ASICS Blast FF 3 Black / New LeafASICS Blast FF 3 Black / New Leaf

(13)

509.00zł   679.00zł

nowe

ASICS Blast FF 3 French Blue / WhiteASICS Blast FF 3 French Blue / White

-27%Wyprzedaż

ASICS Blast FF 3 Frosted Rose / CranberryASICS Blast FF 3 Frosted Rose / Cranberry

-21%promocja

ASICS Blast FF 3 Island Blue / Indigo BlueASICS Blast FF 3 Island Blue / Indigo Blue

(13)

549.00zł   699.00zł

-21%promocja

ASICS Blast FF 3 Sky / Indigo BlueASICS Blast FF 3 Sky / Indigo Blue

549.00zł   699.00zł

-25%Wyprzedaż

ASICS Blast FF 3 White / Deep OceanASICS Blast FF 3 White / Deep Ocean

(13)

509.00zł   679.00zł

-30%Wyprzedaż

ASICS Blast FF 3 White / OrchidASICS Blast FF 3 White / Orchid

475.00zł   679.00zł

---

ASICS Blast FF

Komfort i stabilność to dwie najważniejsze cechy dobrego obuwia sportowego, które nie zawiedzie zawodnika nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach. Squash to niezwykle dynamiczna gra, która wymaga ogromnego skupienia i precyzji wykonywanych ruchów, dlatego dobra przyczepność butów to niezwykle istotna kwestia.

Z myślą o tych wymaganiach stworzono model ASICS Blast FF, który pozwala w pełni kontrolować każdy ruch zaplanowany przez gracza na korcie. Przemyślana konstrukcja oraz zastosowanie najnowszych technologii pozwoliły stworzyć ekspertom firmy ASICS model spełniający oczekiwania nawet najbardziej wymagających sportowców. Nie dziwi zatem fakt, iż jest to jeden z ulubionych modeli obuwia sportowego, który od dłuższego czasu cieszy się ogromną popularnością pośród graczy squash i badmintona.