We analyze the anonymised information of our users to better match our offer and website content to your needs. This site also uses cookies to, for example, analyze traffic on the site. You can specify the conditions for storage or access of cookies in your browser. Learn more

Tecnifibre Carboflex 130s

-22%Sale

389.00zł

SRP ? Suggested Retailer Price

499.00zł

We send by courier: today

?
DELIVERY
price:shipment:
inPost paczkomaty
0.00zł
upto 3 working days
Courier
0.00zł
today
Personal pickup:
0.00zł

Free delivery from 199.00zł
details...

Shipping cost by courier: from 0.00zł

?
DELIVERY
price:shipment:
inPost paczkomaty
0.00zł
upto 3 working days
Courier
0.00zł
today
Personal pickup:
0.00zł

Free delivery from 199.00zł
details...

Qty:

Check availability
in our store

Flagship store - Krakow
dostępny

Specyfikacja:

  • Waga real [g]: 161

Opis

Profesjonalna rakieta Tecnifibre Carboflex 130 S. Charakteryzuje się fenomenalną kontrolą uderzenia. Dzięki zastosowaniu unikalnego materiału BASALTEX , rakieta jest bardzo komfortowa, dynamiczna, elastyczna i nie zmienia parametrów nawet po bardzo intensywnym użytkowaniu.  Rakieta oferowana jest z pełnym (wentylowanym) pokrowcem i naciągiem Tecnifibre 305 Black 1.20 mm.

 Basaltex multiaxial

  • Dodanie Baxaltexu do konstrukcji ramy sprawiło, że świetnie redukuje drgania, poprawia także czucie rakiety

Iso Sharp Design

  • dzięki zastosowaniu technologii Iso Sharp Design, rakieta jest bardziej sztywna i generuje większą moc, poprawia także manewrowalność

 Custom Fit Bumper

  • zastosowanie grometu, przesunęło balans w stronę główki, co przyczyni się do zwiekszenia siły uderzenia

 

  Specyfikacja
 Balans 355 mm
 Konstrukcja Graphite
 Waga 130 g 
 Zalecana siła naciągu  9-14kg
 Układ strun  14x18
 Główka  500cm2

 

 

Ask anything about this product

Negotiate price

Write a review


Reviews

Bodzio, 2018-10-01

Tecnifibre Carboflex 130s

Bardzo wytrzymała rakieta...zakupiłem kolejny raz ten sam model ...po wielu testach innych rakiet dla mnie numer 1... warta swojej ceny!!!

Michał W., 2018-08-14

Tecnifibre Carboflex 130s

Do tej pory grałem Eye 145... Przejście na ta rakietę to jakby przejść przez lustro do Krainy Czarów. Magiczna (bynajmniej nie czarna magia)... Lekkość, mimo niby 130g, łatwość manewrowania, precyzja i kontrola, a przy tym nie zauważam utraty powera. Może to placebo jak u twórcy Alicji ;-) może powiew świeżości, ale jestem bardziej niż zadowolony.

Łukasz B., 2017-04-12

Tecnifibre Carboflex 130s

To moja 3 rakieta i uważam że dobrze wydane pieniądze. Szybko się brudzi od piłeczki ale w końcu to biała rakieta ...

Marcin M., 2016-10-17

Tecnifibre Carboflex 130s

bardzo dobra rakieta dla średnio zaawansowanych graczy. owijka do wymiany ale tak jest w większości rakiet. jestem bardzo z niej zadowolony 10/10

Łukasz, 2016-02-23

Tecnifibre Carboflex 130s

Mam tą rakietę od kilku tygodni, grałem nią już kilkanaście razy - w porównaniu do poprzedniej rakiety (Harrow Clash), to niebo a ziemia. Jeden z moich squashowych partnerów stwierdził, że widać, że rakieta dodała mi więcej kontroli i umożliwiła większy procent skuteczności soczystych, mocnych uderzeń. Wahałem się między poprzednim modelem (Tecnifibre 130), miałem możliwość porównać na korcie obie - tym, którzy również się wahają mogę powiedzieć, że wg mnie obie rakiety w swojej półce cenowej są świetne, oboma gra się bardzo fajnie i mają podobne parametry (130s ma zdaje się wyważenie nieco bardziej na główkę, przez co ma więcej mocy, choć zgodnie ze specyfikacją producenta wyważenie jest podobne - w jednym z testów, jakie widziałem na youtube sprwadzali wyważenie i było o bodaj parę milimetrów więcej w stronę główki dla 130s w porównaniu z poprzednikiem), wizualnie są nawet bardzo podobne. Dlaczego wybrałem nowszą? Zdecydowało subiektywne odczucie po paru grach porównywania obu, dostrzegalnie większa moc w porównaniu do 130 (wyważenie na główkę) i fakt, że jest nowsza, więc założyłem, że konstrukcja powinna była zostać ulepszona technicznie, trwalsza w stosunku do wydania ostatniego modelu. O naciągu fabrycznym od Tecnifibre nie można powiedzieć złego słowa - jest sprężysty, bardzo fajnie "czuje się" piłkę. Wagowo jest dla mnie bardzo dobra, bardziej manewrowalna niż rakiety, którymi do tej pory grałem. Dodatkowym atutem, choć jak wiadomo mającym b. małe znaczenie, jest jej wygląd - rakieta jest po prostu wizualnie bardzo ładna, na tym polu także bije poprzedniczkę (choć i 130 była ładnie wykonana i pomalowana). Zgodzę się z autorem poprzedniej recenzji, że owijka jest zbyt cienka i pod wpływem potu dość szybko robi się śliska, przy czym ja od jakiegoś czasu od razu owijam wszystko owijką zewnętrzną (Ultra Gripem od Toalsona), więc problemu z tym nie miałem. Podsumowując - naprawdę świetna rakieta w swojej półce cenowej, zbiera bardzo dobre opinie w testach, poprzedniczka miała świetne opinie a to jest jej ulepszona, bardziej dopracowana wersja. Radość z gry jest bardzo duża, rakieta "mobilizuje" do wzniesienia się na wyższy poziom - teraz wiem, że za nieudane zagrania nie mogę już zwalić winy na rakietę i mieć pretensje tylko do siebie :) Jako gracz rekreacyjny, grywający od paru lat, średnio 2x w tygodniu - mogę polecić z czystym sumieniem!

, 2016-01-26

Tecnifibre Carboflex 130s

Rakieta sprawia wrażenie cięższej niż w rzeczywistości jest-to za sprawą balansu na główkę. przeznaczona raczej dla zawodników którzy mają już wyrobioną odpowiednia technikę uderzeń i umiejętność poruszania po korcie. To za sprawą wspomnianego uczucia ciężkości- nie jest to najbardziej manewrowalna rakieta jaką grałem - Carboflex 125s pod tym względem ją przewyższa. Naciąg perfekcyjny, czuć soczystość od pierwszego poprawnego uderzenia. Malowanie jak i cała konstrukcja sprawia wrażenie porządnej/wytrzymałej. Zobaczymy czy tak będzie po paru miesiącach gry (mam ją od tygodnia - 2 treningi). Jedyny minus jaki mogę dać tej rakiecie to owijka. Dla mnie zbyt cienka, śliska. Zdecydowanie do wymiany np na Karakala SG. Reszta bomba. W razie pytań służę.

Other from Tecnifibre

Tecnifibre S16 Dynergy 130 AP

360 o

419.00zł   569.00zł

Carboflex Storm 2016

360 o

Tecnifibre Dynergy 135 AP

360 o

289.00zł   399.00zł