Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

ProKennex Triple Boron 145 Gold

-50%Wyprzedaż

175.00zł

SCD ? Sugerowana Cena Detaliczna

349.00zł

Chwilowy brak towaru.

Zapytaj o dostępność

Specyfikacja:

  • Waga real [g]: 158
  • Waga ramy [g]: 145
  • Pokrowiec: 3/4
  • Balans [cm]: 35.5
  • Balans real [cm]: 35.9
  • Główka: 483

Opis

Bardzo lekka rakieta przeznaczona dla klubowych graczy wykonana w pełni z grafitu - waga kompletnej rakiety (ważona z naciągiem, owijką, bumperami i farbą) to tylko 158g. Zastosowano w niej wiele innowacyjnych rozwiązań. Rakieta generuje dużą moc uderzenia, między innymi dzięki zastosowaniu Power Bulge Technology.

Zastosowane technologie:

Gel Trac Bumper System

Dzięki Gel Trac Bumper System twoja rakieta jest bardziej wytrzymała i bardziej chroniona podczas przypadkowych uderzeń o ścianę, które mogą się zdarzyć podczas gry. Technologia wykorzystuje żelowe elementy w górnej części grometu. Ma to na celu chronić rakietę przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Power Bulge Technology

Technologia Power Bulge tworzy grubszy shaft rakiety, a to przekłada się na więcej mocy.

Power Cave

Power Cave wykorzystuje dwie technologie Nano Autocure Technology i Hot Melt Technology.

Nano Autocure Technology

Jedyna technologia na świecie, która w produkcji rakiet wykorzystuje tzw. proces autoklaw. Nano Autocure usuwa zanieczyszczenia i powietrze, które znajdują się pomiędzy warstwami grafitu i tworzy dzięki temu rakietę bardziej wytrzymałą a zarazem elastyczną.

Hotmelt Carbon

Hotmelt Carbon to jeszcze inny proces tworzenia konstrukcji rakiety. Wykorzystuje specjalną technologię formowania grafitu, w której używa się żywicy, aby nakładane na siebie warstwy były jeszcze bardziej gładkie. To przekłada się na siłę rakiety.
 Czołowa marka naukowo-projektowa produkująca sprzęt nie tylko do squasha, ale także badmintona i tenisa. 
 
Od początków istnienia, firma z powodzeniem dąży do utrzymania pozycji lidera w produkcji sprzętu rakietowego, korzystając ze specjalistycznych technologii opracowanych dla graczy na wszystkich poziomach zaawansowania. Produkty są ulepszane co sezon, by zapewnić wiernym marce graczom przewagę nad konkurencją. Rakiety Prokennnex to połączenie stylu, jakości i maksymalnej wydajności. 

 

  Specyfikacja
 Balans  325 mm
 Konstrukcja  Gafit
 Waga  145g
 Układ strun  14x18
 Główka  483cm2
 Pokrowiec  Tak, 3/4 

 

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Negocjuj cenę

Napisz opinię


Opinie

Mirek, 2018-04-19

ProKennex Triple Boron 145 Gold

Bardzo przyjemna w grze. Daje bardzo dużą łatwość zamachu oraz kontrolę nad piłką. Porównując do mojej poprzedniej rakiety aluminiowej, to jest Mercedes!

Inne od ProKennex

ProKennex Wave CB 10 Gold

360 o

279.00zł   559.00zł