Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

ProKennex Destiny Tour Black/Red

-50%Wyprzedaż

199.00zł

SCD ? Sugerowana Cena Detaliczna

399.00zł

Chwilowy brak towaru.

Zapytaj o dostępność

Specyfikacja:

  • Waga ramy [g]: 140
  • Waga real [g]: 166
  • Balans [cm]: 34
  • Balans real [cm]: 34.2
  • Główka: 470

Opis

Rakieta o sztywnej konstrukcji, która charakteryzuje się wspaniałym tłumieniem drgań. Doskonałe połącznie mocy i kontroli. Posiada fabrycznie załozony naciąg i owijkę. Dzięki zastosowaniu najnowszych technnologii doskonale tłumi drgania i zapewnia bardzo dobre czucie.

Spiral Tech Carbon

spiral tech carbon

Wszystkie pięć najlepszych rakiet do squasha stworzonych przez Pro Kennex cechują się wysoką jakością konstrukcji, wykorzystując technologię Spiral Tech Carbon oraz High Modulus Graphite połączoną z żywicą Nano Exposy. Usuwając powietrze i zanieczyszczenia z warstw węglowych udało się stworzyć całkowicie bezszwową grafitową konstrukcję, co zapewnia większą siłę uderzenia i znakomitą stabliność rakiety. Technologia Spiral Tech Caron gwarantuje rakietom wyjątkową moc, poczucie i kontrolę, a także unikalną jakość tłumienia drgań, co znacząco podnosi grywalność.

Zdjęcie po lewej stronie pokazuje konwencjonalną grafitową konstrukcję rakiety, natomiast po prawej stronie rakietę z wykorzystaniem technologii Spiral Tech Carbon. Wniosek jest jasny: rakiety z technologią Spiral Tech Carbon nie posiadają pomiędzy warstwami węglowymi powietrza i zanieczyszczeń, które osłabiają moc rakiety.

Gel Trac Bumper System

Dzięki Gel Trac Bumper System twoja rakieta jest bardziej wytrzymała i bardziej chroniona podczas przypadkowych uderzeń o ścianę, które mogą się zdarzyć podczas gry. Technologia wykorzystuje żelowe elementy w górnej części grometu. Ma to na celu chronić rakietę przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Hotmelt Carbon

Hotmelt Carbon to jeszcze inny proces tworzenia konstrukcji rakiety. Wykorzystuje specjalną technologię formowania grafitu, w której używa się żywicy, aby nakładane na siebie warstwy były jeszcze bardziej gładkie. To przekłada się na siłę rakiety.

Dynamic Contour

Dynamic Contour to technologia stosowana w rakietach Prokennex z serii Destiny. Dynamic Contour tworzy specjalny kształt serca rakiety, która jest bardziej aerodynamiczna.

  Specyfikacja
 Balans 340 +/- 5 mm
 Konstrukcja Graphite 
 Waga 140 +/- 5 g 
 Układ strun  16x19
 Główka  470cm2

 

 

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Negocjuj cenę

Napisz opinię


Opinie

MG, 2018-10-14

ProKennex Destiny Tour Black/Red

Jeszcze tylko dodam, że stosunek ceny do jakości jest najlepszy wśród obecnie dostępnego sprzętu tego typu. Jeszcze raz polecam!

MG, 2018-10-14

ProKennex Destiny Tour Black/Red

Najlepszy sprzęt jaki miałem do tej pory. Lekka, bardzo dobrze trzyma się w dłoni. Naciąg nie stracił elastyczności mimo długiej eksploatacji i intensywnej gry. Polecam każdemu - początkującym i PRO!

, 2017-11-16

ProKennex Destiny Tour Black/Red

Polecam, super sprzęt, moc-kontrola, waga wszystko idealnie.

Grzesiek, 2017-02-13

ProKennex Destiny Tour Black/Red

Zakupiłem na początek przygody ze squashem i chyba zostanę z nią na długo. Świetna rakieta którą kupiłem w rewelacyjnej cenie.

Grzesiek, 2017-01-02

ProKennex Destiny Tour Black/Red

Bardzo komfortowa i niesamowicie stabilna rakieta. Nie przekazuje żadnych drgań. Jest lekka i co za tym idzie łatwo mogę wyciągać trudne piłki z tyłu kortu. Moc uderzenie też super. Polecam

Inne od ProKennex