Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

ProKennex Delta CB 10 Gold

rakieta do squasha | CS-14361

-50%Wyprzedaż

299.00zł

SCD ? Sugerowana Cena Detaliczna

599.00zł

Wysyłka kurierem: 24h

?
Dostawa
koszt:wysyłka:
Proshop Kraków:
0.00zł
do 3 dni roboczych
inPost paczkomaty
0.00zł
do 3 dni roboczych
Kurier
0.00zł
24h
Odbiór osobisty:
0.00zł

Darmowa dostawa od 249.00zł
szczegóły...

Koszt dostawy kurierem: od 0.00zł

?
Dostawa
koszt:wysyłka:
Proshop Kraków:
0.00zł
do 3 dni roboczych
inPost paczkomaty
0.00zł
do 3 dni roboczych
Kurier
0.00zł
24h
Odbiór osobisty:
0.00zł

Darmowa dostawa od 249.00zł
szczegóły...

Ilość:

Dostępność w sklepie
stacjonarnym

Sklep firmowy Warszawa
dostępny

Proshop Kraków
niedostępny

Specyfikacja:

  • Waga ramy [g]: 140
  • Waga real [g]: 161
  • Pokrowiec: pełny
  • Balans [cm]: 34, 5
  • Balans real [cm]: 34.5
  • Główka [cm2]: 500

Zobacz również

Opis

Nowa rakieta w ofercie ProKennexa, przeznaczona dla zaawansowanych zawodników. Jedna z najmocniejszych rakiet tego producenta. Świetnie manewrowalna, z balansem na rączkę oraz łęzkowatym kształtem główki z dużym sweet spotem.

Spiral Tech Carbon

spiral tech carbon

Wszystkie pięć najlepszych rakiet do squasha stworzonych przez Pro Kennex cechują się wysoką jakością konstrukcji, wykorzystując technologię Spiral Tech Carbon oraz High Modulus Graphite połączoną z żywicą Nano Exposy. Usuwając powietrze i zanieczyszczenia z warstw węglowych udało się stworzyć całkowicie bezszwową grafitową konstrukcję, co zapewnia większą siłę uderzenia i znakomitą stabliność rakiety. Technologia Spiral Tech Caron gwarantuje rakietom wyjątkową moc, poczucie i kontrolę, a także unikalną jakość tłumienia drgań, co znacząco podnosi grywalność.

Zdjęcie po lewej stronie pokazuje konwencjonalną grafitową konstrukcję rakiety, natomiast po prawej stronie rakietę z wykorzystaniem technologii Spiral Tech Carbon. Wniosek jest jasny: rakiety z technologią Spiral Tech Carbon nie posiadają pomiędzy warstwami węglowymi powietrza i zanieczyszczeń, które osłabiają moc rakiety.

  Specyfikacja
 Balans  345 mm
 Konstrukcja  Spiral Tech Carbon
 Waga  140g
 Układ strun  14x18
 Główka  500 cm2
 Pokrowiec  Tak,pełny

 

Counter Balance

Counter Balance

Dzięki zastosowaniu technologii Counter Balance rakieta posiada zaawansowane właściwości tłumienia drgań i wstrząsów.

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Negocjuj cenę

Napisz opinię


Opinie

, 2021-02-07

ProKennex Delta CB 10 Gold

ciekawa alternatywa dla bardziej znanych producentów rakiet squashowych. Rakieta charakteruyuje się wysoką jakością wykonania, dobrze znosi trudy meczu: nie widać po niej sladów kontaktu ze scianami kortu pomimo rozegrania nią w moim przypadku ponad 50h na korcie. Czucie rakiety na dobrym poziomie,co przekałada sie na precyzje uderzenia. Osobisice polecam ją w konfiguracji z naciągiem Ashaway UltraNick 17, ale nie ma potrzeby od razu zmieniać fabrycznego naciągu bo spokojnie wystarczy na początek, na okres przystosowywania się do tej ramy. Coś jest nie tak z tłumaczeniem na stronie technologii CounterBalance - ona działa zupełnie inaczej niż napisane, w żadnej mierze nie da się zmienić balansu rakiety, chyba że ktoś zastosuje specjalne taśmy, ale to osobny wydatek.

Inne od ProKennex

ProKennex Victory

360 o

139.00zł   169.00zł

ProKennex Momentum CB

360 o

ProKennex Destiny CB

360 o

359.00zł   429.00zł