Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

Head Graphene Touch Speed 120

rakieta do squasha | 211017

529.00zł

SCD ? Sugerowana Cena Detaliczna

620.00zł

Chwilowy brak towaru.

Zapytaj o dostępność

Specyfikacja:

  • Waga ramy [g]: 120
  • Główka [cm2]: 500

Zobacz również

Opis

Head Graphene Touch Speed 120 zapewnia moc agresywnemu zawodnikowi, który od rakiety oczekuje dodatkowej kontroli. Nieznaczne zwiększenie wagi zwiększyło wagę zamachu, w rezultacie dając więcej kontroli. Jak pozostałe rakiety z linii Speed, dzięki unikalnej budowie w kształcie kropli i większej główce, Graphene Touch Speed 120 zapewnia wyjątkową moc. Dodatkową moc gwarantuje również Amplified Fibre Technology (AFT), która w połączeniu z rewolucyjną technologią Corrugated Technology (CT2), dzięki wykorzystaniu długich, falistych elementów w sercu rakiety zapewnia sztywność. Nazwa rakiety pochodzi od nowej technologii Graphene Touch, następcy technologii Graphene XT, zapewniającej niesamowite czucie i redukcję wibracji. Jeżeli Twój styl gry jest agresywny i poszukujesz rakiety zapewniającej kontrolę, Graphene Touch Speed 120 jest dla Ciebie.

  • WAGA RAMY: 120 g
  • UKŁAD STRUN: 12x17, 16x17
  • ROZMIAR GŁÓWKI: 500 cm²
  • BALANS: Head heavy
  • DŁUGOŚĆ: 685 mm

Rewolucyjna budowa rakiety. Technologia CT2 (Corrugated technology), pofałdowany trzon rakiety sztywniejszy i dający więcej mocy.

Corrugated Technology CT2

Corrugated Technology CT2

Technologia dzięki wykorzystaniu długich, falistych elementów w sercu rakiety zapewnia sztywność.

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Negocjuj cenę

Napisz opinię


Opinie

, 2020-02-15

Head Graphene Touch Speed 120

Mega rakieta. Gram nią 3 miesiące, średnio po 15 godzin w miesiącu. Już na fabrycznym naciągu zapewnia przyjemność z gry, jest mistrzowsko manewrowalna, fajnie się prowadzi i zapewnia mocne uderzenia. Jest super wyważona. W porównaniu do moich poprzednich rakiet ta jest idealnym naturalnym przedłużeniem mojej ręki, poprzedniczki to jakbym cepem młócił. Dla mnie rewelacyjna jakość w pięknie wykonanym produkcie.

, 2019-02-13 | Opinia zaczerpnięta z Head Graphene Touch Speed 120 - Tester

Head Graphene Touch Speed 120 - Tester

Kapitalna rakieta do gry technicznej. Jej lekkość daje niesamowitą możliwość wywijania :). Trzeba nieco mocy by nadać piłce szybkości. (grałem rakieta testową). Podoba mi się.

, 2018-11-26

Head Graphene Touch Speed 120

Zakupilem rakietę Head Graphene Touch Speed 120 w zeszłym miesiącu z polecenia dobrego znajomego grajka. Jest to mój pierwszy Head w życiu, przesiadka po sprawdzonych kilku modelach Karakal S-100 FF, jednak jak się okazało, nie niezniszczalnej. Head od samego początku zachwycał mnie możliwością manewrowania główką rakiety jakbym miał w ręce model ramy ważący maksymalnie 100g. A to przecież 120g i balans na główkę. A działo się tak, gdyż leżały doskonale w dłoni i w czasie nawet najcięższej i najbardziej wymagającej akcji jest szybka jak przecinak. Kwestia graficzna rakiety moim zdaniem jest świetnie dopracowana. Nie ma tutaj problemu odpadającego lakieru jak w przypadku niektórych rakiet firmy Eye, kolor niebieski jest kolorem uniwersalnym i jestem przekonany, że przypadnie do gustu zarówno niejednemu zawodnikowi, jak i zawodniczce. Biała owijka dość szybko się brudzi, jednak oczywiście nie przeszkadza to w użytkowaniu, jedynie psuje efekt wizualny szybciej niż w przypadku ciemnych owijek. Grubość owijki bazowej, jak na moją rękę jest bardzo dobra, jednak komuś z większą dłonią polecam owinięcie rakiety drugą warstwą (niekoniecznie bazową). Kolejną kwestią, jaką można poruszyć w tej recencji jest naciąg fabryczny Head. Od samego początku mi przypasował, jest sprężysty, a zarazem dobrze czuć piłkę podczas uderzeń, szczególnie dropów. Podsumowując, zgodzę się z autorem poprzedniej oceny, iż rakieta Head Graphene Touch Speed 120 jest rewelacyjnym wyborem dla doświadczonych zawodników, którzy potrafią wyczuć piłkę nawet podczas szybkiej i wymagającej akcji.

, 2018-01-21

Head Graphene Touch Speed 120

Rewelacja raczej dla doświadczonych zawoników. Dobry balans, super precyzja, do tego wybacza czasami nietrafione piłki.

Inne od Head

Head Nano Ti. 110 + piłka gratis

360 o

269.00zł   559.00zł

159.00zł   190.00zł

Head Graphene XT Hurricane 123

360 o

329.00zł   549.00zł

249.00zł   300.00zł