Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

Head Graphene Touch Radical 135

rakieta do squasha | 210028

-36%promocja

369.00zł

SCD ? Sugerowana Cena Detaliczna

580.00zł

Chwilowy brak towaru.

Zapytaj o dostępność

Specyfikacja:

  • Waga ramy [g]: 135
  • Pokrowiec: pełny
  • Balans [cm]: 37
  • Główka [cm2]: 460

Opis

HEAD GRAPHENE TOUCH RADICAL 135, polecana przez Laurę Massaro, jest wyposażona w system Adaptive Fan Pattern (AFP), pozwala na wymianę grometu i wybór układu strun pomiędzy zwykłym dla jeszcze mocniejszej gry, a układem w kształcie wachlarza gwarantującym większą kontrolę. Innowacyjna technologia Graphene Touch zapewnia niebywałe czucie i redukcję wibracji. W porównaniu do pozostałych modeli z serii slimbody, ta najlepiej sprzedająca się rakieta ma standardową grubość ramy i jest idealnym wyborem dla zaawansowanych technicznie. graczy lubiących grę ofensywną.


Waga ramy:    135 g
Układ strun:    14/16, 20/16 (AFP
Rozmiar główki:  460 cm²
Balans:   head heavy, balans na głowkę
Szerokość ramy (profil): 16,5 - 20,2 mm

Corrugated Technology CT2

Corrugated Technology CT2

Technologia dzięki wykorzystaniu długich, falistych elementów w sercu rakiety zapewnia sztywność.

ASP

ASP

Adaptive String Pattern pozwala na wymianę grometu i wybór układu strun w zależności od Twojego stylu gry. Możesz wybierać pomiędzy zwykłym strun, dla jeszcze mocniejszej gry, a układem w kształcie wachlarza gwarantującym większą kontrolę.

Graphene Touch

Graphene Touch

HEAD zaczął przeprojektowywać Grafen, najlżejszy i najmocniejszy materiał na świecie. Do budowy ramy dodał wyjątkowy, tłumiący wibracje materiał. Rezultat to mniejsze wibracje rakiety, dzięki szybszej redukcji drgań po kontakcie z piłką i niesamowite czucie, gwarantujące niepowtarzalne chwile na korcie.

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Negocjuj cenę

Napisz opinię


Opinie

, 2021-01-29

Head Graphene Touch Radical 135

Świetna. Bardzo lubię rakiety pełne zaawansowanych technologii i ta sprostała moje oczekiwania.

, 2019-01-21

Head Graphene Touch Radical 135

Super Rakieta, wytrzymała, wazona na głowke co powoduje dużą siłe odbicia. zeby ją zagrać trzeba miec troszkę wiecej sily ale warto