Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

Eye V.Lite 145 Power

rakieta do squasha | EYE V 145 POW W16

-33%Wyprzedaż

199.00zł

SCD ? Sugerowana Cena Detaliczna

299.00zł

Chwilowy brak towaru.

Zapytaj o dostępność

Specyfikacja:

  • Waga ramy [g]: 145
  • Waga real [g]: 169
  • Pokrowiec: brak
  • Balans [cm]: head heavy
  • Balans real [cm]: 35.2
  • Główka [cm2]: 477

Zobacz również

Opis

Eye V.Lite 145 Power - najcięższa rama w ostatniej kolekcji EYE, przeznaczona dla graczy początkujących i lekko zaawansowanych.
 
Seria Power charakteryzuje się znacznie szerszym rozłożeniem naciągu, które pozwala na uzyskanie niespotykanej dotąd mocy przy uderzeniach.
 
Rakiety marki EYE nie posiadają grometu, co znacznie obniża ich wagę, a jak wskazuje producent - w 96% przypadków gromet nie chroni przed pęknięciami.
 
Farba stosowana na rakietach zwiększa wagę ramy o 5%, dlatego też rakiety EYE produkowane są z materiałów węglowych o polerowanej strukturze. To minimalizuje ilość farby nanoszonej na każdą ramę bez uszczerbku dla innowacyjnego i niepowtarzalnego wyglądu Eye.
 
 
 

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Negocjuj cenę

Napisz opinię


Opinie

, 2021-02-10

Eye V.Lite 145 Power

Jest to moje pierwsza rakieta w pełni grafitowa i jestem z niej bardzo zadowolony. Jestem początkujący i nie miałem przyjemności grania wszystkimi naciągami. Ale jak na moje umiejętności to sam zauważam, że rakieta "pozwala mi" na całkiem nowe uderzenia w stosunku do rakiet z wypożyczalni. MEGA!

, 2020-02-06

Eye V.Lite 145 Power

To moja pierwsza rakieta do squasha bez grometu i jestem jak najbardziej zadowolony. W tej cenie trudno byłoby mi znaleźć coś lepszego. Polecam wszystkim szukającym większej mocy w swojej grze; powinna też sprawdzić sie jako rakieta dla tych dopiero zaczynających swoją przygodę ze squashem

, 2017-11-19

Eye V.Lite 145 Power

Trudno znaleźć rakietę z podobną ilością mocy w tej cenie. Dzięki temu rakieta początkującym graczom pozwala bardziej skupić się na poprawnym trafieniu i w rezultacie daje większą kontrole! Dodatkowym bonusem jest wyjątkowa trwałość, polecam wszystkim na pierwszą rakietę lub po przesiadce z cięższych "toporów" za 50zł czy też 100zł,