Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

Dunlop Force Evolution 120

-33%Wyprzedaż

419.00zł

SCD ? Sugerowana Cena Detaliczna

629.00zł

Chwilowy brak towaru.

Zapytaj o dostępność

Specyfikacja:

  • Waga ramy [g]: 120
  • Waga real [g]: 152
  • Pokrowiec: pełny
  • Balans real [cm]: 35.1
  • Główka: 490

Opis

 Rakieta firmy Dunlop przeznaczna dla zaawansowanych graczy. Zastosowanie zaawansowanych technologii pozwala graczowi na mocne i dynamiczne uderzenie przy zachowaniu doskonałej kontroli. Lekka aerodynamiczna rama, duży sweet spot  i balans na rączkę sprawi że rakieta doskonale spełni wymagania zaawansowanych zawodników.

tą rakietą gra Nick Matthew, 2. w światowym rankingu squasha

Model na sezon 2015/2016.

Do rakiety dołączony jest:

  • pełny pokrowiec
  • fabrycznie założony naciąg i owijka.
  Specyfikacja
 Balans  Bardzo lekka główka
 Konstrukcja  Premium Graphite
 Waga  120g
 Układ strun  14 x 18
 Siła naciągu  9-14kg
 Główka  490cm2

Technologie:

   

Postęp technologiczny umożliwił stworzenie ostrzejszej krawędzi natarcia. Zmniejszono o 9% przekrój w obręczy dzięki czemu rakieta przecina powietrze szybciej j mocy niż tradycyjne belki.

 

 

   

Technologia zainspirowana skórą rekina. Chropowata powierzchnia umieszczona w strategicznych punktach na rakiecie wywołuje miejscowe drgania powietrza i umożliwia łagodny przepływ powietrza. Redukuje opór aerodynamiczny aż do 25%. Dzięki tej technologii prędkość rakiety jest szybsza a moc uderzenia większa.

36% Zmniejszony opór aerodynamiczny. 
Większa moc, rotację i prędkość główki rakiety.

 

   

Zmniejsza tarcie - Unikalna polimerowa struktura zawiera mikro kulki MoS2 , które zmniejszają oddziaływanie tarcia między grometem i naciągiem nawet o 27%, co pozwala na większe ruchy naciągu i wpływa na zwiększenie mocy. Poprawiona wytrzymałość - polimer Glide wpływa na większą trwałość i żywotność grometu nawet o 40%.

 

   

Zastosowanie asymetrycznego przekroju ramy pomaga dostarczyć więcej energii niż w poprzednich modelach bez utraty kontroli.

 

   

Stożkowy shaft  zapewnia wyjątkową odporność i poprawia ogólną sztywność rakiety. Ta potężna kombinacja zapewnia doskonałe tłumienie drgań oraz zwiększoną moc uderzenia.

 

   

Włukna balistyczne zwiększają sztywność dla większej mocy w strefie uderzania, przy jednoczesnej poprawie  wytrzymałości

 

 

   

Prosto = Szybko - otwory i przelotki są w prostopadłym ustawieniu na całym obszarze głównym uderzania, pozwala to na większą chwili smyczkowy i odpowiedzi.Przekłada się to na zwiększenie pola sweet spotu i większą moc.

 

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Negocjuj cenę

Napisz opinię


Opinie

, 2016-10-18

Dunlop Force Evolution 120

Bardzo dobra rakieta, kontrola piłki na najwyższym poziomie przy dobrej sile uderzenia. Rakieta lekka, co za tym idzie manewrowalność bardzo dobra. Nie ma róży bez kolców, powłoka lakiernicza lubi odprysnąć podczas nie czystego uderzenia w okolicach naciągu co psuje ogólny wizerunek rakiety za tyle pieniędzy. W moim przypadku rakieta mało trwała po 4 miesiącach grania rama pękła. Podsumowując, będziecie zadowoleni z kupna dopóki rama nie pęknie:)

Tomek, 2015-09-29

Dunlop Force Evolution 120

Nie miałem okazji odbijać następcą mojej ulubionej rakiety - ponoć jest to bardzo fajny sprzęt:_ Chciałem zwrócić uwagę na mega istotne dla świadomych graczy informacje podawane przez squashtime. Jak mniemam pracownicy samodzielnie ważą rakiety oraz określają ich balans - gratuluję, bardzo dobry pomysł!

Inne od Dunlop

Dunlop Aerogel 4D Ultimate

360 o

319.00zł   499.99zł

Dunlop MINI COMP GREEN

360 o

Dunlop Precision PRO 140

360 o

379.00zł   549.00zł

Dunlop Aero Ti Red + piłka gratis

360 o

89.90zł   109.99zł

Dunlop BlackStorm Force

360 o