Oliver Pure 6
Oliver Pure 6

Oliver Pure 6

squash racket | PURE 6

800.00zł SCD ? 800.00zł

- +

Specyfikacja produktu

  • Waga real [g]: 143
Pełna specyfikacja
price:shipment:
Proshop Kraków:
0.00zł
upto 3 working days
inPost paczkomaty
0.00zł
Courier
0.00zł
today
Personal pickup:
0.00zł

price:shipment:
Proshop Kraków:
0.00zł
upto 3 working days
inPost paczkomaty
0.00zł
Courier
0.00zł
today
Personal pickup:
0.00zł

Description

This frame offers an enormous ball acceleration, despite the remarkably low weight, which also allows easy handling and a fast, varied game.

Special features

Technical Specifications Oliver Pure 6

Waga real [g]: 143
Wyważenie: rączka

Reviews (3)Most Relevant Opinions

2021-01-19 od Ajlon92 | The opinion taken from Oliver Pure 5 Black

Warto było poczekać trochę z recenzją. O ile po pierwszej grze nie byłem zachwycony, to w drugiej już zmasakrowałem przeciwnika! :) Myślę, że będzie jeszcze lepiej, trzeba się przyzwyczaić do każdej rakiety. Na pewno nie jest to rakieta dla początkujących, ale od średnio-zaawansowanych w górę - ciężej o zagrania techniczne, choć skuteczne podcięcia wychodzą bez trudu. Przy niewielkim nakładzie siły uderzenia są nokautujące. Grając Dunlopem czasem miałem zakwasy w ramieniu, tu nie czuję, że grałem. Nie rozumiem parcia na wymianę owijki u innych grających - jak dla mnie owijka elegancko trzyma się dłoni, coś jakby imitacja skóry sprawia, że ręka się nie poci, a owijka nie powinna się rozmiękczać i mazać jak w wielu rakietach. Podsumowując, na razie najlepsza rakieta jaką miałem :)

3
0
0
0
0
Reviews are not verified ?

Amazing

5 / 5

2021-01-18 od Grzegorz_Brzęczyszczykiewicz_Szczebrzeszyn | The opinion taken from Oliver Pure 5 Black

To moja druga rakieta marki Oliver. Poprzednio grałem Racerem. Przywiazałem się do marki i postanowiłem zainwestować w coś lepszego. Sklep polecił mi Pure 5. Trochę droga, ale warto. nie specjalnie chcę wchodzić w szczegóły techniczne, na których po prostu się nie znam. Po krótce- rakieta niewiarygodnie grywalna i ma wszystko czego potrzebuję. Jedyne co do wymiany w moim przypadku to naciąg na mój ulubiony DNAMX.

2021-01-09 od Kicia | The opinion taken from Oliver Pure 5 Black

Świetna! Ta rakieta ma wszystko. Manewrowalna, dobra moc i kontrola zarazem. Jedyne co do wymiany to na dłuższą metę owijkę, mi osobiście lepiej gra się z Karakalem PU Super. Szkoda że bez pokrowca, ale to jak przyjemnie się nią gra w pełni to rekompensuje.

Negotiate price

Negotiate price

Other from Oliver