We analyze the anonymised information of our users to better match our offer and website content to your needs. This site also uses cookies to, for example, analyze traffic on the site. You can specify the conditions for storage or access of cookies in your browser. Learn more

Eye V.Lite 125 Control M.Hesham

404.00zł

SRP ? Suggested Retailer Price

449.00zł

We send by courier: 24h

?
DELIVERY
price:shipment:
Courier
0.00zł
24h
Personal pickup:
0.00zł

Free delivery from 199.00zł
details...

Shipping cost by courier: from 0.00zł

?
DELIVERY
price:shipment:
Courier
0.00zł
24h
Personal pickup:
0.00zł

Free delivery from 199.00zł
details...

Qty:

Check availability
in our store

Flagship store - Krakow
dostępny

Specyfikacja:

  • Waga real [g]: 147

Opis

Vlite 125 Control Mazen Hesham


Swoop through the court in style like the Black FalconWydłużony układ strun zrównoważony przez grubszy shaft dla lepszego balansu rakiety. Dość sztywna rama

dająca bardzo szybką główkę i niesamowitę kontrolę piłki.

 

Jedna z najmniejszych główek w kolekcji Eye.


Gracz:

Mazen Hesham ‘Black Falcon’

Kraj: Egipt

Najwyższy ranking PSA: 13

Wygrane turnieje PSA: 7

Największe osiągnięcia: Półfinał Quatar Classic 2015.Rakieta z serii "Signature Control" używana przez profesjonalnych graczy PSA.

Kolekcja rakiet Eye Signature została stworzona w kooperacji z zawodowymi graczami.

Dzięki ich doradztwu oraz praktycznym testom powstała linia rakiet, która spełni wymagania dla każdego stylu gry.


Eye oferuje roczną gwarancję na wszystkie swoje rakiety. 

Ask anything about this product

Negotiate price

Write a review


Reviews

milczar73, 2018-02-21

Eye V.Lite 125 Control M.Hesham

Witam :) Rakieta jest u mnie od trzech tygodni i muszę przyznać że robi wrażenie. Bardzo mocna, dająca możliwość bardzo dobrej szybkości i przyspieszenia piłki w zagrywce. Na pewno ma moc :) Skróty, przyspieszenia ok. To na pewno zalety niestety na pewno nie osiągniemy zadowolenia z gry w pierwszym meczu bo trzeba do niej się przyzwyczaić i nauczyć się grać. Dlaczego ? Bo mała główka tak małą jeszcze nie grałem a do tego rakieta jest minimalnie dłuższa od pozostałych moich rakiet. Mimo wszystko szczerze polecam bo daje moc i niesamowitą satysfakcję z gry. Na pewno rakieta wymagająca czasu :)

Michał, 2017-07-16

Eye V.Lite 125 Control M.Hesham

Bardzo przyjemna rakieta, pomimo niewielkiej wagi nie miałem żadnych problemów z generowaniem siły uderzenia. Polecam wszystkim średnio zawansowanym i zawansowanym graczom, którzy po opanowaniu podstaw squasha szukają rakiety, która będzie towarzyszyła im w doskonaleniu umiejętności.

Jacek, 2017-07-04

Eye V.Lite 125 Control M.Hesham

Po przesiadce z Blackstorma Dunlopa na Eye X.Lite 120 Power potrzebowałem nieco czasu na zupełnie inny typ rakiety. Ale dopiero V.Lite 125 (Hesham) był wyzwaniem. Rakieta jest trudna, przynajmniej na początku, dosyć mały sweet spot wymaga precyzyjnego uderzenia. Przez pierwsze mecze, kiedy zmieniałem obie rakiety znajomi sugerowali mi X.Lite 120 Power, bo na V.Lite częściej grałem "po krzakach" :) Byłem jednak uparty i męczyłem ją niezmiernie :P Dziś, po 4 miesiącach jestem bardzo zadowolony z tej rakiety. Nadal uważam ją za mocno wymagającą, ale przy prawidłowym uderzeniu odpłaca się większą mocą niż wspomniany model X.Lite 120 Power, jednocześnie zachowując dużą precyzję. Przy czym jest bardzo manewrowalna, szybka. Nie ma gripa, używam crashtape'a, który wymieniam co kilka tygodni z powodów estetycznych. Choć wiele razy zdarzyło mi się zahaczyć o ścianę wydaje się być naprawdę wytrzymała. Naciąg z założenia wymieniam i obecny to Ashaway SuperNick XL 1.15, ale planuję przetestować 1.20 X.TECH (Eye). Owijka - bazowa to Eye, na wierzch Toalson (Wet). Reasumując, rakieta bardzo dobra, szybka, pewnie nie dla zupełnie początkujących, bo będą się irytować ;) Z nowym naciągiem, nową owijką gra jest samą przyjemnością.

Bombastik, 2017-06-19

Eye V.Lite 125 Control M.Hesham

Mega dynamiczna, sama szuka ników. Bardzo szybka główka przy optymalnej wadze. Naciągnięta na 10kg.

Customers who bought this product also purchased