Dunlop Hyperfibre XT Revelation 125 - Nour El Tayeb
Dunlop Hyperfibre XT Revelation 125 - Nour El Tayeb
Dunlop Hyperfibre XT Revelation 125 - Nour El Tayeb
Dunlop Hyperfibre XT Revelation 125 - Nour El Tayeb

Dunlop Hyperfibre XT Revelation 125 - Nour El Tayeb

squash racket | 773305

470.00zł -22% SCD ? 599.00zł

- Temporary lack of goods.

Specyfikacja produktu

  • Waga real [g]: 157
Pełna specyfikacja
price:shipment:
Proshop Kraków:
0.00zł
4-6 Dni
inPost paczkomaty
0.00zł
2-4 Dni
Courier
0.00zł
2-4 Dni
Personal pickup:
0.00zł

price:shipment:
Proshop Kraków:
0.00zł
4-6 Dni
inPost paczkomaty
0.00zł
2-4 Dni
Courier
0.00zł
2-4 Dni
Personal pickup:
0.00zł

Description

Poczuj surową moc. Większy rozmiar głowy i grubsza wiązka aerodynamiczna zapewniają więcej mocy w grze. Dodatkowe wyważenie reflektorów w rakiecie 125 g zapewnia najwyższą moc i zwrotność.

Rakieta wykorzystuje technologie Aeroskin - poprawiającą aerodynamikę ramy. Lekka konstrukcja oraz duża powierzchnia główki sprawiają, że rakieta ta jest niezwykle przyjemna w grze i idealnie nadaje się dla graczy średnio-zaawansowanych.

  • Waga: 125 gramów
  • Balans: GH (na rączkę)
  • Główka: 500 cm2 / 77.5 in2
  • Układ strun: 14x18
  • Rek. siła naciągu: 9-14 kg / 20-30 lbs
  • Naciąg: Fabryczny
  • Owijka: Fabryczna
  • Kolor: Czarny
  • Materiał/konstrukcja: Premium Graphite


TECHNOLOGIE


HyperFIBRE XT
Hyperfibre XT to nowa technologia, która znacznie zwiększa ciężar obrotu rakiety, aby pomóc graczom w generowaniu wybuchowej mocy oraz poprawia stabilność i trwałość rakiety.

AeroSKIN CX 
Przebij konkurencję
Zaprojektowana tekstura powierzchni, zainspirowana skórą rekina, wygładza przepływ powietrza nad rakietą i zmniejsza opór w porównaniu do powierzchni nieteksturowanych.

TAPERED Shaft
Zwiększ siłę bicia swoich strzałów
Stożkowy wał zapewnia wyjątkową sprężystość rakiety i zwiększa ogólną sztywność. Ta mocna kombinacja zapewnia szybszy zwrot energii przy uderzeniu.


GLIDE Polymer
Wygładź swoją grę
Unikalny polimer zawiera mikroelementy, które zmniejszają tarcie, jednocześnie zwiększając ruch struny w celu zwiększenia mocy. Glidepolymer zwiększa również trwałość i żywotność przelotek.


CX MAX Technology
Uderzaj z siłą, której nie da się powstrzymać
Trafiaj ze zwiększoną siłą sprężystości. Opływowy profil aerodynamiczny łączy się z dłuższym sznurkiem głównym, aby powiększyć sweet spot i przesunąć go bliżej szczytu rakiety.

 

Technical Specifications Dunlop Hyperfibre XT Revelation 125 - Nour El Tayeb

Waga real [g]: 157
Wyważenie: rączka

Reviews (3)Most Relevant Opinions

2022-02-19 od Aleksa

Moja wcześniejsz rakieta to Head Touch Speed 120. Myślałam, że już lepszej rakiety nie znajdę. Przypadkowo kolega dał mi wypróbować tego Dunlopa. Patrząc na parametry pomyślałam, że mój head i tak lepszy. Ale co szkodzi spróbować. I tu szok i niedowierzanie. Dunlop hyperfibre xt 125 revelation maksymalnie mnie zaskoczył. Drive'y były precyzyjniejsze i mocniejsze. Ogólnie generowana moc była większa. Dropiki też wchodziły aż miło. Po godzince grania pożyczonym dunlopkiem, mój head poszedł na sprzedaż a ja mam moją petardę xt 125 revelation, którą gra mi się świetnie.

3
0
0
0
0
Reviews are not verified ?

Amazing

5 / 5

2022-05-31 od Oskar

Moja ulubiona rakieta. Bardzo dobrze zbalansowana. Moc na właściwym poziomie. Manewrowalność bajka. Fabryczna owijka dobrze trzymająca dłoń, nie ślizgajaca się, dająca poczucie stabilności. Dopuki będą ją sprzedawać to będzie moj nr 1

2022-02-14 od Kris

Droga ale warta swej ceny. Jest to bardzo szybka rakieta. Przeciwnik nie zdąży się ruszyć a Ty już zdobywasz punkt z voleja. A to dzięki niesamowitej manewrowalności. Siła uderzenia też na odpowiednim poziomie. Ale precyzja i manewrowalność to jej największe atuty. Owijka dunlop hydramax też jest bardzo fajna. Dobrze leży w dłoni i pozwala na stabilne uderzenie. No i jak w całej serii hyperfibre ma piękny korek zwieńczający rączkę. Podsumowując bardzo udana rakieta. Jestem z niej mega zadowolony.

Negotiate price

Negotiate price

Other from Dunlop

Customers who bought this product also purchased