Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

Head Graphene Touch Speed 135 Slimbody - Tester

| TESTER 211057

15.00zł

SCD ? Sugerowana Cena Detaliczna

15.00zł

Wysyłka kurierem: 24h

?
Dostawa
koszt:wysyłka:
Kurier pobranie
18.90zł
24h
Kurier przedpłata
14.90zł
24h
Odbiór osobisty:
0.00zł

Darmowa dostawa od 199.00zł
szczegóły...

Koszt dostawy kurierem: od 14.90zł

?
Dostawa
koszt:wysyłka:
Kurier pobranie
18.90zł
24h
Kurier przedpłata
14.90zł
24h
Odbiór osobisty:
0.00zł

Darmowa dostawa od 199.00zł
szczegóły...

Na zwrot testera masz max: 4 dni od odebrania

Wymagana jest kaucja (zwrotna): 310.00zł

Head Graphene Touch Speed 135 Slimbody

Ilość:

Dostępność w sklepie
stacjonarnym

Sklep firmowy Kraków
dostępny

Specyfikacja:

  • Waga ramy [g]: 135
  • Balans real [cm]: 33.9
  • Główka: 500

Zobacz również

Opis

Testowanie rakiet - 4 dni: przed wysłaniem rakiety wymagamy wpłaty kaucji w wysokości 50% ceny detalicznej nowej rakiety.

Przy wypożyczeniu rakiety należy zakupić również "Odesłanie rakiety" - 15zł

Po 4 dniach zostanie wezwany przez nas kurier, po odbiór paczki.

Zapoznaj się z regulaminem wypożyczania rakiet.
 Graphene Touch Speed 135 Slimbody jest nieco cięższy niż model 120, ale również gwarantuje połączenie mocy i szybkości. Nowy kształt sprawia, że rakieta jest niezwykle aerodynamiczna i łatwa w manewrowaniu, dzięki czemu zawodnik może odbić piłkę wyjątkowo blisko ściany. Dzięki dodatkowej sztywności zapewnionej przez technologię Amplified Fibre Technology, rakieta jest wyjątkowo szybka i dynamiczna, podczas gdy technologia Graphene Touch zapewnia niesamowite czucie i redukcję wibracji.

WAGA RAMY: 135 g
UKŁAD STRUN: 12/17, 16/17
ROZMIAR GŁÓWKI: 500 cm²
BALANS: Head light
DŁUGOŚĆ: 685 mm
SZEROKOŚĆ RAMY (PROFIL): 16 mm
 

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Negocjuj cenę

Napisz opinię


Opinie

Mateusz N., 2017-10-03 | Opinia zaczerpnięta z Head Graphene Touch Speed 135 Slimbody

Head Graphene Touch Speed 135 Slimbody

Rakietę otrzymałem i przetestowałem przypadkiem, w trakcie jednego z moich treningów. Przetestowałem całą gamę 6-7 rakiet z nowej kolekcji HEAD'a i wahałem się między 120 i 135 TS. Pierwsze wrażenie na korzyść 135, 120 wydawała mi się za lekka i nie czułem jej w ręce przez co komfort gry również był niższy. 135 grałem z dobre 2 tygodnie, około 10h zanim podjąłem ostateczną decyzję o jej zakupie. Parę godzin solo, potem sparingi. + przede wszystkim manewrowalność rakiety, pomimo wagi samej ramy 135g manewrowalność rakiety jest duża. Kolejnym atutem jest na pewno szybka główka, a przy odpowiednim przygotowaniu rakiety do swingu generuje bardzo dobre drive'y. Różnicę również czuję przy wszelkich lob'ach, gdy jestem pod presją przeciwnika. Szybkość i manewrowalność rakiety pozwala mi na zagranie naprawdę dobrych lob'ów. Jeśli chodzi o drop shot'y większy komfort czuję na backhand niż forehand przy tego typu zagraniach. - rakieta w swojej konstrukcji wygląda na kruchą i delikatną. Kupiłem 2 egzemplarze i jeden z nich uległ złamaniu przy główce przy średnim kontakcie z szybą, co mnie zaskoczyło. Możliwe, że egzemplarz był wadliwy, ale ogólnie rama jest dosyć cienka i należy uważać. Brak grometu jest odczuwalny i zalecam użyć crashtape'a. Obecnie kolejna seria produkcyjna rakieta posiada już wbudowany gromet. Kształt rączki powoduje, że czasem tworzy się coś w rodzaju "pierścienia kałużowego" z powodu grubszego obwodu rączki na dole. Daje to niesamowity dyskomfort w trakcie gry, bo ręka wtedy pływa i przyczepność jest bardzo słaba. Owijka również jest przeciętnej jakości.