We analyze the anonymised information of our users to better match our offer and website content to your needs. This site also uses cookies to, for example, analyze traffic on the site. You can specify the conditions for storage or access of cookies in your browser. Learn more

title border

Program dla trenerów i klubów

Program
"www.SquashTime.pl dla Trenerów i Klubów"


Program "www.SquashTime.pl dla Trenerów i Klubów" polega na przyznaniu specjalnych cen dla osób zakwalifikowanych do programu. Klient naszego sklepu, który bierze udział w programie "SquashTime.pl dla Trenerów i Klubów" po założeniu konta w naszym sklepie uzyska specjalne uprawnienia - po zalogowaniu się do sklepu produkty będą miały inne, niższe ceny, po których można dokonywać zakupów.

Na stronie produktów pojawi się kilka cen:      
detaliczna (kolor szary)      
cena Squashtime.pl (kolor niebieski)      
cena specjalna (kolor czerwony) - obowiązująca członków programu

Jak zostać członkiem programu:
1. Załóż konto w naszym sklepie -  załóż konto
2. Prześlij do nas informacje o chęci przystąpienia do programu na adres: kontakt@squashtime.pl . Podaj nazwę klubu w którym jesteś trenerem lub nazwę klubu który przystępuje do programu.
3. Po weryfikacji, pracownik naszego sklepu przydzieli Państwu specjalne uprawnienia - od tego czasu po zalogowaniu sie do sklepu, produkty będą dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach.
Zapraszamy gorąco do współpracy.


Zespół SquashTime.pl
 


REGULAMIN

  1. Wsparciem www.SquashTime.pl objęci mogą być tylko Trenerzy lub Kluby Squash.
  2. Wsparcie Trenerów polega na przyznaniu cen specjalnych na zakup  towarów oferowanych  przez    www.SquashTime.pl
  3. Ponieważ ceny produktów są na najniższym możliwym poziomie, osoby zakwalifikowane do programu nie mogą korzystać z promocji: "Wysyłka Gratis",  "Kupony rabatowe", "Zawsze Taniej", "Gratisy do produktów".
  4. SquashTime.pl  zastrzega sobie prawo do swobodnej oceny przesłanych zgłoszeń. 
  5. Zakupów można dokonywać jedynie przez sklep internetowy www.SquashTime.pl. W salonie stacjonarnym nie można składać zamówień po cenach programu „Trenerzy i Kluby”. Dopuszcza się odbiory osobiste towarów zamówionych przez Internet – zamówienie musi zostać złożone przez serwis www.SquashTime.pl, obsługa sklepu poinformuje o gotowości towaru do odbioru.
  6. Odbiór osobisty może zostać dokonany wyłącznie przez właœciciela konta, z którego wpłynęło zamówienie.
  7. Ceny produktów w programie nie mogą być udostępniane osobom trzecim.

Nieprzestrzeganie regulaminu skutkuje usunięciem konta z programu.