Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

Compressport R2 Oxygen White

odzież kompresyjna | CALF R2 OXY WH
Compressport R2 Oxygen White

179.00zł

SCD ? Sugerowana Cena Detaliczna

179.00zł

Chwilowy brak towaru.

Zapytaj o dostępność

Opis

Opaski kompresyjne na łydki Compressport R2 OXYGEN

Nowe opaski R2V OXYGEN to zastosowanie ultracienkich paneli z przodu opaski na piszczelach, które odpowiadają za doskonałą wentylację i uczucie lekkości. Opaski Oxygen to połączenie właściwości kompresyjnych tradycyjnych opasek R2V2 z panelami Oxygen, przez co tradycyjne opaski stają się jeszcze lżejsze, jeszcze lepiej regulują temperaturę ciała oraz podnoszą komfort ich używania nawet w największe upały. Tak jak opaski R2V2 mają takie same właściwości dzięki zastosowanej kompresji, zwiększają powrót żylny, przyspieszają regenerację, lepiej redukują wibracje powstałe przez kontakt ciała z podłożem, oraz doskonale trzymają mięśnie łydki.

Kompresja to nowy sposób na poprawę wytrzymałości i siły Twoich mięśni! Opaski kompresyjne na łydki R2 OXYGEN to unikalny produkt stworzony przez szwajcarskich ekspertów w dziedzinie nowoczesnych technologii materiałowych. Odzież kompresyjna Compressport, w tym prezentowane opaski kompresyjne na łydki, pozwolą wycisnąć maksimum możliwości z Twoich mięśni. Dzięki opaskom kompresyjnym mięśnie zyskują dostęp do większej ilości tlenu (opaska wymusza lepsze krążenie krwi w mięśniach, nawet o 20%), przez co mogą pracować dłużej i bardziej wydajnie. Lepsze krążenie to także szybsza regeneracja (sprawniejsze odprowadzanie produktów przemiany materii, w tym kwasu mlekowego), a sama kompresja to sprawdzona metoda ochrony mięśni przed mikrourazami, które wydłużają regenerację.Eksperci z Compressport potwierdzają, że opaski kompresyjne mogą obniżyć obciążenie mięśni nawet o 42%. Dzięki temu bieganie, jazda rowerem lub inny rodzaj aktywności jest mniej obciążające dla Twojego organizmu. Używając opasek, wolniej się męczysz, nie odczuwasz wzmożonego bólu, szybciej się regenerujesz. Mniejsze zmęczenie mięśni to szybszy powrót do pełni sprawności i szybsza regeneracja. Dzięki usprawnieniu krążenia krwi, które może sięgnąć nawet 20%, wydajność Twoich mięśni znacznie się zwiększy. Momentalnie odczujesz to na dłuższym dystansie, bijąc indywidualne rekordy i włączając się do walki o czołowe lokaty w zawodach sportowych. Osoby stosujące opaski kompresyjne na łydki R2 szybko zapomną również o bólu piszczeli, który doskwierał im po pokonaniu dłuższego odcinka drogi. Brak bólu to bardziej intensywny trening, na który możesz sobie teraz pozwolić!


Najważniejsze cechy produktu Compressport R2 OXYGEN :

  • Panele wentylacyjne na piszczeli odpowiadają za maksymalną wentylację i uczucie lekkości
  • Niesamowicie lekkie - 11g
  • System K-Protect odpowiada za wsparcie rzepki i okolic kolana
  • Bardzo cienkie włókno - wygoda i wentylacja
  • Zastosowanie kompresji przyspiesza regenerację oraz powrót żylny i lepszą absorbcję wibracji  •  

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Negocjuj cenę

Napisz opinię


Opinie

TomaszD, 2018-12-27 | Opinia zaczerpnięta z Compressport R2 Oxygen Black

Compressport R2 Oxygen Black

Jeśli ktoś grywa raz lub 2x w tygodniu w squasha mało intensywnie to nie ma sensu zaopatrywać się w te opaski, chyba że nie che nabawić się żylaków to wtedy tak. Natomiast jak ktoś grywa 3x lub więcej w tygodniu to zdecydowanie polecam te opaski to się już robią dziesiątki kilometrów na korcie, te opaski niwelują drgania i mięśni są mniej narażone na kontuzję. Po zastosowaniu tych opasek mogę grać po 5-6 godzin tygodniowo i łydki przestały boleć. W końcu można popracować nad kondycją. Zostaje jeszcze problem że ręka się eksploatuje nadmiernie i myślę żeby przetestować opaskę na rękę. Jęli ktoś grywa dużo i ma bóle w łydkach to gorąco polecam wypróbować te opaski powinno pomóc .