Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

Compressport ArmForce Ultralight Black / Grey

odzież kompresyjna | CS00001834
Compressport ArmForce Ultralight Black / Grey

99.00zł

SCD ? Sugerowana Cena Detaliczna

129.00zł

Chwilowy brak towaru.

Zapytaj o dostępność

Opis

Dzięki nowej generacji kompresji, rękawy Compressport Armforce Ultralight zapewniają ochronę, natlenienie i lepsze ukriwenie mięśne ramion. Przepływ krwi jest stymulowany, umożliwiając mięśniom uzyskanie jeszcze większej ilości tlenu, a tym samym ochronę przed urazami i skurczami. Ponadto, bezpośrednie zintegrowane z włóknem paski wentylacyjne poprawiają komfort i utrzymują świeżość ramion.

Rękawy multisportowe Armforce Ultralight są idealne do biegania, biegania w terenie, podczas jazdy na rowerze oraz uprawiania triatlonu.  Jako kompletna odzież anty-UV, można ją nosić jako odzież codzienną.

KOMPRESJA I WYDAJNOŚĆ

  • Dzięki tubom kompresji najnowszej generacji, te rękawy kompresują jak żadne inne.
  • Strategiczne mięśnie dobrze utrzymane, łatwo i skutecznie natlenione.
  • Ramiona są chronione przed skurczami i bólami.
  • Po wysiłku, regeneracja jest znacznie łatwiejsza.


MAKSYMALNA TERMOREGULACJA
  • Kryształy bioceramiczne zintegrowane z włóknem ułatwiają optymalną termoregulację ciała podczas ekstremalnego wysiłku.
  • Mikrokrążenie krwi jest stymulowane na powierzchni skóry, co umożliwia dalszą termoregulację.
  • Jak prawdziwa druga skóra chroni ramiona przed zimnem i jest skuteczna jako anty-UV.


Ultra-Resist

Ultra-Resist

Przy normalnym użytkowaniu COMPRESSPORT? jest odporny na rozdarcia.

Shock Absorber

Shock Absorber

Kompresja 360° tłumi efekt "fali uderzeniowej" działającej na mięśnie, żyły i stawy.

Massaging Fiber

Massaging Fiber

Każdy ruch wyzwala mikromasaż, zapewniając dobre samopoczucie i lekkość. Włókno opatentowane.

Ultralight

Ultralight

Twój COMPRESSPORT? nie zatrzyma wody i pozostanie lekki w każdych warunkach. W normalnych warunkach COMPRESSPORT? jest odporny na rozdarcia.

Integrated Ventilation Zones

Integrated Ventilation Zones

Innowacyjna technologia- paski wentylacyjne bezpośrednio zintegrowane z kompresją zapewniają optymalną wentylację, odprowadzając ciepło i pot.

Hydrophobic

Hydrophobic

Odporne na wodę włókno odprowadza wilgoć i odprowadza pot, nie pochłaniając go, nawet gdy jest nadmierny. Nigdy więcej nieprzyjemnych, ciężkich, wilgotnych ubrań, które drażnią i nie wysychają.

Thermo-Regulation

Thermo-Regulation

Unikalny sposób tkania sprzyja cyrkulacji powietrza i pozwala uzyskać idealną równowagę pomiędzy środowiskiem zewnętrznym i wewnętrznym. Prawdziwa ochrona w zimie przed zimnem i podczas wysokiej temperatury ...

Compression Oxygen

Compression Oxygen

Milimetrowa precyzja kompresji w docelowych obszarach dostarcza tlenu do mięśni, a zatem poprawia wyniki i ułatwia powrót do zdrowia. Mięśnie są wspierane dla poczucia siły i lepszej wydajności na dłuższych dystansach. Niezwykle rozciągliwe włókno jest również bardziej oddychające dla uzyskania maksymalnego komfortu.

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Negocjuj cenę

Napisz opinię


Opinie