We analyze the anonymised information of our users to better match our offer and website content to your needs. This site also uses cookies to, for example, analyze traffic on the site. You can specify the conditions for storage or access of cookies in your browser. Learn more

title border

Guaranteed low prices

Jesteśmy przekonani iż ceny oferowane przez sklep SquashTime.pl są bardzo konkurencyjne.

Jednakże, jeśli znajdziesz ten sam produkt oferowany w niższej cenie – napisz do nas a chętnie

przebijemy cenę o 3%

 

Prześli do nas mailem link do strony gdzie znalazłeś tańszy porodukt. Po rozpatrzeniu wniosku przez pracownika SquashTime.pl, zostaniesz o tym poinformowany drogą mailową.


Warunki:

  1. Wskazany produkt musi być dostępny oraz sprzedawany w sklepie internetowym przez firmę znajdującą się na terenie Polski. Musi on być identyczny pod względem marki, koloru i rozmiaru.
  2. Opłaty za wysyłkę są wliczane w porównywaną cenę – większość produktów w naszym sklepie jest wysyłana kurierem gratis (przedpłata lub za pobraniem gratis od 199zł). W związku z tym chcąc porównać ceny produktów należy uwzględnić cenę towaru plus koszty wysyłki (ten sam rodzaj wysyłki, który wybrali Państwo w naszym sklepie).
  3. Po przyznaniu dodatkowego rabatu, klient nie będzie mógł skorzystać z dodatkowych promocji przy tym zamówieniu (np.: kupon rabatowy, rabaty dla stałych klientów, rabaty na towary powiązane, itp...)
  4. Ostateczna decyzja o przyznaniu rabatu należy do SquashTime.pl