Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

Salming Race R9 Mid 2.0 Black/Red

479.00zł

SCD ? Sugerowana Cena Detaliczna

479.00zł

Chwilowy brak towaru.

Zapytaj o dostępność

Specyfikacja:

  • Waga buta [g]: 320
  • Gracz: profesjonalny

Zobacz również

Opis

Najnowsza propozycja butów od firmy Salming z serii Race R9 Mid w kolorze Black/Red.

Używane przez: Ramy Ashour - PSA NO.1 (najlepszy ranking)

Górna część buta wykonana jest z trwałego i wytrzymałego materiału poliestrowego pokrytego specjalną technologią Exo Skeleton, która skutecznie pomaga utrzymać stopę w odpowiedniej pozycji podczas wymagającej i wytężonej rozgrywki. Ta wyjątkowo komfortowa konstrukcja pozwala na idealne dopasowanie butów do stopy już od pierwszego założenia.

W porównaniu do innych producentów Salming Race R9 Mid zaprojektowany jest z mniejszym spadkiem między piętą a palcami. Dodatkowo przednia część buta jest grubsza, co zwiększa właściwości odbicia, a zawodnik czuje się wygodnie i komfortowo.

W samym centrum buta umieszczona została technologia T.G.S. 62/75° zapewniająca większą stabilność w miejscu gdzie podeszwa na wysokości palców styka się z podłożem. Technologia ta pozwala na większą elastyczność, aby stymulować naturalne ruchy stóp.

W butach Salming Race R9 Mid poczujesz się bezpiecznie dzięki zastosowaniu najnowszemu rozwiązaniu technicznemu - LMS+. Technologia zapobiega obsunięciu stopy, a także wspomaga ją podczas szybkich i nieregularnych ruchów.

Zastosowane technologie

ErgoHeelCup™

Dla stabilizacji i unieruchomienia pięty, co jest kluczem do dopasowania stopy i komfortu noszenia, Salming stworzył nową techonologię Ergo Heel Cup.

Exo Skeleton™

Technologia Exo Skeleton stabilizuje stopę podczas ruchów bocznych i zmniejsza ciśnienie w stawach śródstopia. Salming wykorzystuje technologię Exo Skeleton, aby stopa była stabilna szczególnie w środkowej części podczas tarcia i działania sił bocznych w miękkich częściach podeszwy stopy.

 T.G.S.62/75™

Część podeszwy między piętą a śródstopiem (62% całości buta) została zaprojektowana z dodatkową stabilnością, w miejscu gdzie część przy palcach styka się z podłożem (jest to tzw. "ballet line" umieszczona pod kątem 75°). Technologia pozwala na większą elastyczność, aby stymulować naturalne ruchy stóp. T.G.S.62/75™ bierze pod uwagę wszystkie etapy cyklu chodu i biegu. W czasie ruchów poprzecznych zmniejsza obciążenia spowodowane przez tarcie. But wygina się w dokładnie tych miejscach, w których jest to potrzebne w danym momencie.

LMS™

Stabilizator ruchów bocznych (Lateral Movement Stabilizer) - technologia wspomaga stopę podczas szybkich i nieregularnych ruchów bocznych.

 Rebound Foam

Specjalna pianka zapewniająca 80% więcej odbicia energii niż standardowa podeszwa EVA.

Cushioning Foam

Pianka amortyzująca piętę, umieszczona w jej centralnej części, daje o 70% lepszą amortyzację niż w zwykłej podeszwie EVA.

RollBar™

Zwięszony promień na wewnętrznej stronie ostatniej warstwy podeszwy ułatwa wygięcie stopy i odepchnięcie palcami. Dzięki technologii RollBar™ zatrzymanie piłki w squashu i kontrola nad nią są dużo łatwiejsze.

LMS+

LMS+ to unikalny design zakładający zaprojektowanie buta z dodatnim kątem 5° przy zewnętrznej stronie buta. Zapobiega to obsunięciu stopy na zewnątrz - stopa jest bezpieczniejsze i łatwiej jest uniknąć kontuzji.

XR110

Najnowsza technologia ze specjalnie opracowaną wytrzymałą mieszanką gum zapewniającą poprawę kontroli trakcji aż o 25%.

 

SpeedLite™

Podeszwa SpeedLite™ to lekka kompozycja podeszw EVA z niezwykle wytrzymałymi właściwościami amortyzującymi.

 

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Negocjuj cenę

Napisz opinię


Opinie

Piotr, 2016-12-31 | Opinia zaczerpnięta z Salming Race R9 Mid GunMetal

Salming Race R9 Mid GunMetal

Buty zakupione jednocześnie z SALMING RACE R2 3.0 NAVY/YELLOW, dla porównania, które lepiej leżą. Wygrały RACE R2 3.0 NAVY/YELLOW (R9 poszło do zwrotu). Z wyglądu zew. niewiele się różnią (poza kolorem) i trzeba się mocno doszukiwać wizualnych różnic. Jednak po przymierzeniu R2 3.0 są delikatnie węższe i smuklejsze przez co bardziej dopasowane do stopy. Niemniej podejrzewam, że ze względu na technologie (niemal te same) buty będą się sprawować podobnie. Moje R2 3.0 mają świętną amortyzację i bardzo dobre trzymanie boczne. W moich poprzednikach (Asics GEL-Rocket 7 Blue) po 2 godzinach gry częste były przypadki odcisków pod stopą (86kg wagi i bardzo dynamiczna gra - ligi). Tutaj ten problem w ogóle nie występuje. Buty raczej dla osób z szerszą stopą (ja mam dość szerokie, a nosze skarpetki do tego skarpetki Karakal X2, które do najcieńszych nie należą). Stopa bardzo dobrze pracuje też w płaszczyźnie przód/tył i nie ma problemu z mocnym dobijaniem palcami do przedniej ścianki przy silnych zatrzymaniach. Rozmiarówka zgodna z tabelą i nie potrzeba było żadnej wymiany.